МЕНЮ


14 грудень 2011 - 16:47

Рух транспорту по Великій Перспективній планують обмежити, а пішохідний перехід - відремонтувати


Члени робочої групи з організації дорожнього руху, що діє при виконкомі Кіровоградської міської ради, обговорили проект рішення виконкому щодо обмеження руху транспорту по Великій Перспективній. Засідання групи під головуванням першого заступника міського голови Василя Дзядуха відбулося минулої п’ятниці.

Про необхідність розвантаження від транспорту центральної вулиці міста йдеться вже давно. Вже розроблений проект облаштування «кишені» для зупинки громадського транспорту біля готелю «Київ», але розпочати роботи не вдалося через брак коштів. Цю ідею планується реалізувати в наступному році. А поки що, на думку членів робочої групи, потрібно обмежити рух приватного транспорту Великою Перспективною. Проектом рішення передбачається, що з першого січня 2012 року на відрізку від провулку Василівського до вулиці Шевченка в обох напрямках у робочі дні буде обмежено рух транспорту (окрім транспорту загального користування) з 6-ї до 21-ї години.

Порушувалося питання і про розвантаження від транспорту перехрестя вулиць 50-річчя Жовтня та Героїв Сталінграда, біля Колгоспного ринку. Свого часу за кошти приватних підприємців там було введено у дію підземний перехід. Але у ньому трапилась пожежа, тепер перехід не функціонує. За словами начальника управління капітального будівництва Віктора Ксеніча, зараз ведуться переговори з інвесторами про те, що вони відремонтують перехід та відновлять його роботу вже наступного року, можливо, вдасться також продовжити будівництво другої черги цього об’єкта.

Доволі гострим залишається питання облаштування залізничних переїздів, через які пролягають маршрути громадського транспорту. В місті є два таких переїзди (на вулицях Короленка та Степняка-Кравчинського), які викликають особливу тривогу в керівництва управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради і ДАІ. Найбільш проблемне – на вулиці Короленка. Залізнична «гілка», що перетинає вулицю, – відомча. Її власник – підприємство «Алексбудторг» з місцевою владою на контакт не йде. Процес перекриття вулиці, коли залізницею проходить потяг, вражає своєю безпечністю, що межує із злочином: на середину дороги виходить чоловік, розставляє руки, таким чином перекриваючи рух транспорту, а в цей час маневрує потяг. Начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Ольга Гонтарь переконана, що ситуацію потрібно терміново виправляти. Деякі члени робочої групи пропонували взагалі «закатати» в асфальт залізницю, де вона перетинає вулицю. Урешті-решт, вирішили, що звернуться до прокуратури з вимогою вжити заходів прокурорського реагування. Визначили й термін для наведення ладу на всіх залізничних переїздах – до 30 грудня цього року.

У планах – і реконструкція арки біля «Червоної зірки». Зазначений проект досить масштабний за своїми капіталовкладеннями, вартість робіт обраховується десятками мільйонів гривень, тому без фінансування з державного бюджету тут не обійтись.

Наголошувалося також на необхідності посилення роз’яснювальної роботи щодо дотримання правил дорожнього руху серед водіїв транспорту загального користування, адже тільки з початку нинішнього року в Кіровограді трапилося 42 дорожньо-транспортні пригоди за участі маршрутних таксі.

Йшлося під час засіданні й про заходи, яких слід вжити для зменшення в обласному центрі місць концентрації ДТП: наприклад, на вулиці Московській, де аварії трапляються найчастіше, варто, на думку фахівців облаштувати турнікети вздовж проїжджої частини, встановити додаткові дорожні знаки й таке інше.14 грудень 2011 - 22:19
юрий (вст)

Поговорили про все "взагалі", а рішення прийняли одне-нічого населенню вештатись машинами в центрі та заважати чиновникам їздити та ходити на роботу.

14 грудень 2011 - 22:19
юрий (вст)

Поговорили про все "взагалі", а рішення прийняли одне-нічого населенню вештатись машинами в центрі та заважати чиновникам їздити та ходити на роботу.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38908 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua