МЕНЮ


11 серпень 2017 - 10:43
Рятуємося від спеки

Комунальні служби Кропивницького мають максимально адаптуватися до роботи в умовах сильної спеки. На цьому наголосив секретар міської ради Андрій Табалов на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, що відбулася в понеділок, 7 серпня.
– Комунальні підприємства «Універсал-2005» та «Благоустрій» у ці дні повинні працювати в посиленому режимі, – наголосив Андрій Табалов. – Територію міста необхідно постійно поливати, і не тільки вранці. Я сподіваюся, що міськводоканал теж допоможе зі спеціальною технікою. Надзвичайну увагу слід зосередити на порятунку зелених насаджень, які особливо потерпають у спекотні дні.
Окремі доручення на нараді отримали працівники головного управління житлово-комунального господарства: за прикладом інших міст України в Кропивницькому в різних мікрорайонах мають з’явитися розпилювачі води – рамки чи фонтанчики, щоб мешканці міста мали можливість освіжитися при високій температурі повітря.
Секретар міської ради також звернув увагу і на необхідності безумовного дотримання графіка вивезення сміття працівниками ТОВ «Екостайл» як з контейнерних майданчиків, так і приватного сектору.
Слід також додати, що хоча 8 серпня температура повітря значно знизилася, однак така райська погода була не надовго. Спекотні дні й задушливі ночі допікатимуть нам ще принаймні до кінця літа.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 1.68218 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua