МЕНЮ


25 лютий 2011 - 09:54

Рятували від пса


Уранці до кінологічного центру при облуправлінні МВС зателефонувала місцева жителька і повідомила, що домашній пес покусав її чоловіка. "Ми зачинили собаку у ванній і боїмося заходити туди. Допоможіть нам!" – благала жінка.

Прибувши за вказаною нею адресою, працівники міліції дізналися, що кілька місяців тому глава цієї сім’ї підібрав на вулиці песика. А одного дня собаку неначе підмінили…

Кінологи спершу намагалися заспокоїти собацюру, залучивши до "переговорів" його господаря. Та пес продовжував виявляти агресію. Тому працівники міліції взялися до справи самі. Після майже 20-хвилинного протистояння їм вдалося подолати опір собаки. З допомогою підручних засобів непокірну тварину вивели із квартири та помістили її до свого автомобіля.

Правоохоронці відвезли пса до фермерського господарства, де він утримується у вольєрі. А покусаному порадили звернутися за медичною допомогою.

Працівники кінологічного центру кажуть, що з подібними проблемами люди звертаються до них раз–два на місяць. Начальник центру Ігор Стасюк зазначає, що неадекватна поведінка домашніх улюбленців – це, у більшості випадків, результат неправильного їх виховання господарями. Маючи багаторічний досвід роботи із собаками, Ігор Олександрович з упевненістю каже, що від природи злих собак не буває.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39999 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua