МЕНЮ


18 жовтень 2013 - 10:06

Рятувальники готуються до зими


За його словами, проведено уточнення розрахунків сил і засобів:
- на цілодобовому чергуванні перебувають 210 чол. особового складу та 59 од. техніки;
- у резерві - 218 чол. особового складу, 10 одиниць інженерної техніки, 4 тягачі, 29 засобів подолання водних перешкод, 64 пожежних та спеціальних автомобілі, 3 піротехнічні розрахунки, 3 пересувні пункти обігріву на базі автомобілів підвищеної прохідності, 45 електростанцій (у т.ч. - 41 переносна електростанція потужністю до 2 кВт);
- створено запас ПММ - 2166 л бензину та 3780 л дизельного пального;
- проводиться підготовка 22 мобільних пунктів обігріву (2 в обласному центрі та по одній в кожному районному центрі області);
- весь особовий склад забезпечено зимовим форменим одягом та необхідним шанцевим інструментом;
- уточнюються плани реагування на надзвичайні ситуації, характерні для осінньо-зимового періоду, та порядки взаємодії;
- на базі АРЗСП управління сформована група електрозварювальних робіт для залучення їх до ліквідації поривів на комунальних мережах.
Пожежно-рятувальні підрозділи області готові до реагування на надзвичайні ситуації та події осінньо-зимового періоду.
Налагоджено взаємодію зі Службою автомобільних доріг в Кіровоградській області та УМВС України в області щодо недопущення виїзду з населених пунктів у складних погодних умовах зимового періоду пасажирських автобусів і вантажних автомобілів, які можуть стати причиною утворення заторів на дорогах.
У разі ускладнення погодних умов передбачено спільно з обласними службами автомобільних доріг і Державтоінспекцією МВС України проведення постійного моніторингу стану проїзду на автошляхах державного та місцевого значення.
Уточнено порядок інформування органів влади, підприємств (установ, організацій) та населення про ускладнення гідрометеорологічної обстановки.
У відповідності до Плану взаємодії Збройних Сил України та ДСНС України під час протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду від УМВС в області залучається 35 чол. особового складу та 20 од. техніки, від ЗС України – 99 чол. особового складу та 8 од. техніки.
Уточнюються розрахунки сил і засобів аварійно-рятувальних підрозділів на об’єктах житлово-комунального господарства, транспорту, паливно-енергетичного комплексу, зв’язку до реагування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій осінньо-зимового періоду.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37858 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua