МЕНЮ


31 травень 2013 - 15:56

Рятувальники нагадують, як не спалити ліс


Небагато знайдеться, особливо серед мешканців міських багатоповерхівок, охочих погожого літнього дня залишатись у тісноті кімнати. Люди масово йдуть у природу. І це дуже добре, якби….

Якби ми не платили природі за гарний відпочинок чорною невдячністю. Купи сміття, скошені чи витоптані галявини з рідкісними видами квітів, знищені вогнем непогашеного вогнища чи недбало кинутого недопалка ділянки.

Рятувальники спільно з лісівниками вживають усіх можливих заходів, щоб зберегти «зелені легені» регіону від нищівних пожеж. Сьогодні, коли вже узгоджено та перевірено під час спільних навчань плани взаємодії, приведено у бойову готовність техніку, спеціальне знаряддя та особовий склад, виконано усі передбачені документами заходи, працівники Управління ДСНС спільно з лісівниками та правоохоронцями проводять рейдові перевірки місць масового відпочинку у лісах області. Тому що на сьогоднішній день людський чинник залишається вирішальним у виникненні усіх пожеж у екосистемах не лише Кіровоградщини, а й усієї держави.

Днями такий рейд відбувся у Чорноліському лісгоспі Знам’янського району. Це був не просто обхід території – учасники рейду поспілкувались з відпочивальниками, пояснили, як потрібно поводитись, щоб не спричинити пожежу, роздали листівки соціальної реклами.

Такі рейди триватимуть, поки лісам загрожуватиме небезпека пожеж.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35801 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua