МЕНЮ


27 липень 2018 - 18:47

Рятувальники отримали нову техніку та амуніцію


Рятувальникам територіальних підрозділів управління ДСНС України закупили пожежні машини вартістю понад чотири мільйони гривень кожна.
Одна з них та сучасний тягач з тралом залишаться працювати у Кропивницькому, інші працюватимуть в районах. З’явились в розпорядженні вогнебороців ще й сучасні піноутворювачі та європейські апарати захисту органів дихання.
Сертифікати на обладнання та ключі від машин керівникам територіальних підрозділів УДСНС України передали голова ОДА Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. А міський голова Кропивницького Андрій Райкович вручив рятувальникам сертифікат на новий спецодяг.
Голова облдержадміністрації зауважив, що минулий рік для рятувальників був непростим, оскільки доводилося ліквідовувати наслідки вибухів на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області, у Балаклеї Харківської області. Вони професійно впоралися з тими викликами і диверсіями, які мали місце в нашій країні, розмінуванні прифронтових населених пунктів у зоні АТО. А Андрій Райкович висловив переконання, що тепер рівень безпеки кропивничан стане ще вищим.
– Ми живемо в доволі складний, сповнений небезпеками час, тому професіоналізм рятувальників, технологічне забезпечення, здатність миттєво реагувати на будь-які надзвичайні ситуації, пожежі зокрема, вкрай важливі і необхідні. Проте, мати на озброєнні сучасну, класну техніку – лише частина справи. Найголовніше – зберегти життя людей! Для цього потрібен якісний спецодяг та засоби захисту. Такі види спорядження і будуть внеском від мешканців кропивницької територіальної громади нашим вогнеборцям. А від себе я їм бажаю спокійної служби і сухих рукавів.
Після завершення урочистостей керівники області та міста оглянули техніку та перевірили якість спорядження.
Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.24013 сек. / запитів: 5 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua