МЕНЮ


12 сiчень 2018 - 09:33

Рятувальники отримали техніку та амуніцію


Рятувальникам територіальних підрозділів обласного управління ДСНС України закупили пожежні машини вартістю понад чотири мільйони гривень кожна. Одна з них та сучасний тягач з тралом працюватимуть у Кропивницькому, інші – в районах. З’явились в розпорядженні вогнебороців ще й сучасні піноутворювачі та європейські апарати захисту органів дихання.
Сертифікати на обладнання та ключі від машин керівникам територіальних підрозділів УДСНС України передали голова ОДА Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко. А міський голова Кропивницького Андрій Райкович вручив рятувальникам сертифікат на спецодяг.
Голова облдержадміністрації зауважив, що минулий рік для рятувальників був непростим, оскільки доводилося ліквідовувати наслідки вибухів на складах боєприпасів у Калинівці Вінницької області, у Балаклеї Харківської області. Вони професійно впоралися і з розмінуванням населених пунктів у зоні АТО.
Андрій Райкович висловив переконання, що тепер рівень безпеки кропивничан стане ще вищим.
– Ми живемо в складний, сповнений небезпеками час, тому професіоналізм рятувальників, технічне забезпечення, здатність миттєво реагувати на будь-які надзвичайні ситуації, пожежі зокрема, вкрай важливі і необхідні. Мати сучасну техніку – лише частина справи. Найголовніше – зберегти життя людей! Для цього потрібні якісні спецодяг та засоби захисту. Таке спорядження і буде внеском кропивницької територіальної громади нашим вогнеборцям. А від себе я бажаю рятувальникам спокійної служби і сухих рукавів.
Після завершення урочистостей керівники області та міста оглянули техніку, перевірили якість спорядження.
Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.31276 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua