МЕНЮ


29 березень 2019 - 14:47

Сайт на допомогу


У міській раді Кропивницького розробили і запустили інвестиційний веб-портал. Розроблений за найсучаснішими технологіями сайт презентували журналістам на прес-конференції заступник міського голови Андрій Паливода і директор департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міськради Маріанна Морква.

За словами Андрія Паливоди, рішення про створення сайту прийняли тому, що нині більше 50 відсотків інвестиційних і передінвестиційних пропозицій відбуваються через інтернет.

Сайт https://kropinvest.gov.ua розробили у рамках програми з формування позитивного інвестклімату. Аналогів в Україні йому немає, при створенні порталу вивчали та запроваджували досвід інших міст у просуванні інформації про інвестиційний потенціал тієї чи іншої території, населеного пункту.

Головним завданням сайту є об’єднання у спільному інтернетпросторі тих, хто потребує інвестицій, і тих, хто має бажання вигідно вкласти свої кошти.

Маріанна Морква додала, що сайт покликаний наочно розкривати інвестиційні можливості обласного центру, популяризувати Кропивницький в Україні та за її межами, демонструвати його ключові переваги, просувати комерційні пропозиції підприємств, установ та організацій міста, розширити можливості для ознайомлення потенційних інвесторів з об’єктами для інвестування.

На головній сторінці сайту розміщені презентаційний відеоролик про Кропивницький, інвестиційний паспорт та кредитний рейтинг міста з вичерпною для потенційного інвестора інформацією про конкурентні переваги, його експортні та інвестиційні можливості та ступінь кредитоспроможності. Визначено шість топ-переваг для налагодження представниками ділових кіл взаємовигідних зв’язків саме з нашим містом. Є інтерактивна інвестиційна мапа вільних земельних ділянок та виробничих приміщень, перелік муніципальних та інвестиційних проектів, що пропонуються для реалізації в Кропивницькому, та проекти з виведенням докладної інформації окремо по кожному, а також про ресурсний потенціал місцевості.

Також на сайті є розділи «Календар подій» та «Новини», де оприлюднюватиметься інформація про інвестиційні події в місті й країні, актуальні зміни в цій сфері. Крім того, можна ознайомитись з інвесторами та партнерами та у разі зацікавленості, натиснувши на логотип підприємства, перейти на його офіційний сайт. Використовуючи корисні посилання, можна з легкістю перейти і на офіційні сайти центральних та місцевих органів влади, державних дозвільних організацій тощо.

Інформацію про вільні земельні ділянки та виробничі приміщення, муніципальні та інвестиційні проекти підприємств, установ, організацій міста можна знайти в розділі «Інвестиційні проекти».

Сторінка «Комерційні пропозиції» презентує коротку інформацію про суб’єкти підприємницької діяльності, які діють у місті. Тут можна знайти контактну інформацію підприємств, ознайомитись з їх видами діяльності. Є можливість зареєструвати власний кабінет, використовуючи який можна подавати свої проекти, зберігати вподобані, порівнювати їх, вести онлайн-перемовини з ініціаторами проектів чи потенційними партнерами.

Ольга ПЕТРЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41896 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua