МЕНЮ


8 червень 2018 - 12:56

Сакури як символ дружби


На нещодавно висаджені в обласному центрі 20 сакур вздовж вулиці Соборної 6 червня приїхав подивитися другий секретар посольства Японії в Україні Ясухіро Ікута.
За словами Ясухіро Ікута, мета його візиту – продемонструвати дружбу між народами України та Японії та теплі стосунки Країни сонця, що сходить, із Кропивницьким. Алеєю, яку він оглянув разом із міським головою Андрієм Райковичем та секретарем міської ради Андрієм Табаловим, залишився задоволений.
– Це надзвичайно важливо – підтримувати належні економічні стосунки з такою розвинутою державою, як Японія, – підкреслив Андрій Райкович. – Під час сьогоднішньої зустрічі ми обговорили із секретарем посольства подальші перспективи співпраці.
– Нам дуже сподобалася ініціатива кропивнчан, продовжуємо й надалі підтримувати культурні та економічні зв’язки з вами, сподіваюсь, сакури будуть довгі роки радувати містян своїм виглядом, – додав Ясухіро Ікута.
Спільно з представниками влади Ясухіро Ікута встановив інформаційну табличку “Алею сакур висаджено за сприяння посольства Японії в Україні, 2018 рік”, а потім разом з дітьми полив молоденькі деревця.
Андрій Райкович ознайомив представника дипломатичного відомства Японії з економічним потенціалом Кропивницького та запросив на Міжнародну агропромислову виставку AGROEXPO-2018, яка відбуватиметься у Кропивницькому у вересні.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45044 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua