МЕНЮ


7 грудень 2011 - 15:57

Сам на сам у біді не залишився


Фахівці Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомогли хлопцеві-сироті влаштувати свою подальшу долю.

– До нашого центру зателефонувала жінка, яка попросила допомогти хлопцеві-сироті, який залишився без документів, не має місця постійно проживання, - розповідає директор центру Олег Краснокутський. – Роману, так звуть юнака, ми призначили зустріч. Він після закінчення Новоукраїнського ПТУ №40 залишився без родичів, друзів, житла, засобів до існування. Кілька днів блукав Кіровоградом, нічого не їв. Тож ми, перш за все, його нагодували. Потім вдалось вирішити питання з теплим одягом – допомогло Товариство Червоного Хреста. Після звернення до обласного центру соціально-психологічної допомоги тимчасово поселили його у даному закладі. Релігійна організація «п’ятидесятників» допомогла оплатити хлопцеві проходження медичної комісії. Наступним етапом було відновлення втрачених документів, сприяння в реєстрації хлопця та його працевлаштування. Тепер Роман працює, винаймає квартиру. Хлопець не став на хибну, кримінальну стежину. Головне, він сам цього дуже хотів, і це йому вдалося. Адже ніяка допомога чи добре ставлення не допоможуть молодій людині впоратись із життєвими проблемами, якщо вона сама цього не захоче, не прагнутиме стати повноцінним членом суспільства.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37148 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua