МЕНЮ


21 лютий 2020 - 11:18

Сам п'ю, сам гуляю...


Буквально вчора до редакції зателефонував наш постійний читач і повідомив, що якісь ділового вигляду чоловіки походжають тротуаром біля кінотеатру «Зоряний» і хазяйновито розмірковують, де ж буде в’їзд-під’їзд до майбутнього супермаркету «Маркетопт”. Приглядалися до вузенького проїзду між зупинкою громадського транспорту і кав’ярнею «Франс.ua” з боку вулиці Великої Перспективної.

Отакої! Заради чергового магазину і забаганок заїжджих комерсантів знесемо зупинку, закриємо кафе, знищимо дерева? Поставимо під загрозу життя дітей, адже за кілька метрів знаходиться вхід до міської дитячої поліклініки. З іншого боку – краєзнавчий музей, новий ЦНАП і запланована реконструкція Музейної площі з «пантерами» включно.

Та що кременчуцьким бізнесменам до потреб кропивничан і планів міської влади реконструювати і впорядкувати громадський простір в одному із центральних куточків історичної частини міста.

Ніхто не питав кропивничан, чи потрібен їм саме тут той «Маркетопт»? Чи їм важливіше лікарня, музей, ЦНАП, зупинка громадського транспорту, зрештою.

На цьому вже кілька разів наголошував міський голова Андрій Райкович, відзначаючи, що агресивна експансія без врахування думки містян і місцевої влади нічого доброго не принесе. Міська влада, оберігаючи інтереси кропивничан, кілька разів відмовляла у зміні цільового призначення земельної ділянки, на якій розміщено поки що ще кінотеатр «Зоряний». Технічно грамотно, дотримуючись усіх вимог законодавства, тут у принципі не можливо відкрити такого розміру торговельний комплекс. А порушуючи закони – можна!

То невже заїжджі комерсанти думають, що купив приміщення – і на цьому все! Хоч магазин відкрию, хоч сауну, хоч бордель!

А чому б і ні? У цій комедії абсурду за нашої мовчазної згоди все можливо. До речі, ніхто не хоче до сауни у центрі міста?
22 лютий 2020 - 17:29
Ната (вст)

Народ, поднимайся, нада припятствовать безчинству.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.28288 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua