МЕНЮ


1 серпень 2014 - 13:21

СБУ закликає українців якомога менше користуватися соцмережами


СБУ закликає громадян України якомога менше користуватися соцмережами та робить все для захисту користувачів мобільного зв’язку. Про це на прес-конференції повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.

"На території РФ розгорнули пропагандистську кампанію проти України у соцмережах. Наша рекомендація – менше користуватися мережами та не викладати туди інформацію, у тому числі й особисту", – сказав він.

Електронні ЗМІ повідомляють, що військові Росії вихваляються в інтернеті тим, що обстрілюють територію України. При цьому росіяни викладають фото із доказами того, що беруть участь у бойових діях у нашій країні.

Між іншим, з 1 серпня нинішнього року у Російській Федерації Федеральна служба безпеки країни на законодавчому рівні отримує повне право втручатися в особисте життя не тільки громадян Росії, а й іноземців. Йдеться про введення в дію нового антитерористичного закону, що надає повне право на отримання спецслужбою практично всіх особистих даних користувачів інтернет-ресурсів, зареєстрованих в РФ.

Дані по всіх логінах та електронних адресах своїх користувачів, списки їхніх контактів, відомості про кількість, обсяг та адресати повідомлень власники поштових серверів, блог-хостингів, форумів та соцмереж будуть зобов’язані надавати на першу ж вимогу представників указаних російських державних структур. В СБУ попереджають, що в умовах агресії Росії на території України нові повноваження надають ФСБ можливість отримувати у веб-середовищі інформацію про українські події і надалі використовувати її на шкоду інтересам національної безпеки України.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37257 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua