МЕНЮ


15 березень 2019 - 15:23

Щасливчики отримають квартири


На квартирному обліку в міській раді Кропивницького нині перебувають 3109 сімей та осіб, які потребують поліпшення житлових умов. У загальній черзі – 2618 родин. З огляду на те, що у місті готується до введення в експлуатацію 54-квартирний житловий будинок – перша новобудова за останніх кілька десятиліть, всім кропивничанам, які перебувають на обліку, слід оновити документи та підтвердити своє право на отримання житла. Про це на публічному представленні інформації за бюджетними програмами за 2018 рік повідомила керуюча справами міської ради Альвіна Бондаренко.

Вона, зокрема, зазначила, що деякі жителі міста стоять у черзі з 1979 року:

– Такі питання вирішуються не за один день і потребують кропіткої роботи. Вперше за багато років планується надати новозбудовані квартири. Також оновлюється база даних людей, котрі перебувають у черзі.

Нині 37 родин знято з квартирного обліку, а в 132 сім’ях проводиться обстеження житлових умов.

Начальник відділу ведення обліку житла Валерій Пількін зазначив, що в новому будинку лише 39 квартир збудовані безпосередньо за кошти міського бюджету. І також додав, що зараз вкрай необхідно оновити всю базу даних, адже вони дещо застарілі.

– Деяких людей ми зараз просто не можемо знайти, навіть номери телефонів їхні змінились, – сказав посадовець. – Не можна допустити, щоб були обділені ті люди, які мають законне право на отримання житла. У черзі нині перебувають ті громадяни, які стоять у загальній черзі, ті, які мають право першочергового та позачергового одержання квартир. Особливим попитом користуються однокімнатні квартири, але достатньо і тих, хто претендує на дво- та трикімнатні. Тому і не дивно, що зараз спеціальна комісія працює над оновленням бази даних черговиків, виїздить за місцем проживання, вказаних у документах. Адже дехто вже самостійно поліпшив свої житлові умови чи відбувся, так би мовити, природний процес поліпшення житлових умов. Колись родина складалась із чотирьох- п’яти осіб, але з часом діти виїхали, залишились батьки. От і виходить, що їхні житлові умови покращились. Тому всім зацікавленим особам потрібно негайно звернутись до відділу ведення обліку житла.

До речі, черга на отримання житла постійно збільшується. Лише за минулий рік вона зросла на 89 осіб з числа учасників АТО (ООС), правоохоронців, які беруть участь у державній програмі лізингового кредитування на купівлю житла. А там першочерговою є умова перебування у житловій черзі.

Отже, у новий будинок на вулиці Генерала Жадова вже незабаром в’їдуть новосели. А щоб когось із тих, хто займає перші позиції у черзі на житло, не обділили, потрібно вже зараз потурбуватися про необхідний пакет документів.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36868 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua