МЕНЮ


1 лютий 2006 - 10:02

ЩЕ ОДИН ВИБОРЧИЙ СПИСОК


Якщо тижнем раніше обласна конференція представників Блоку Олійника-Сироти затвердила виборчий список до обласної ради (п’ятеро кандидатів), то минулої неділі міська конференція оголосила кандидатів на представництво у міській раді. До нього увійшли Володимир Бабич, Лариса Павлюченко, Олексій Іванов, Інна Тригубенко, Валентина Субота, Юрій Матівос та Іван Корзун.

Нині лише міська організація Трудової партії України — домінуючої у Блоці, налічує більше 40 чоловік, також діють осередки в кожному районі та містах області.

До речі, є представники Кіровоградщини у списках блоку до Верховної Ради. Від нашої області йде голова ТОВ “Ренесанс” Володимир Півняк. Він у списку 18. У першій же п’ятірці блоку на вибори до Верховної Ради представлені кандидатури народних депутатів Бориса Олійника, Михайла Сироти, Олега Беспалова, відомого адвоката Андрія Федурата, голови політичної партії “Інформаційна Україна” Андрія Колодюка.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37948 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua