МЕНЮ


8 жовтень 2021 - 11:52

Ще плюс 500


У Кропивницькому, на вулицях Великій Перспективній, Соборній, Великій Пермській та у сквері Яновського, що на перетині вулиць Куропʼятникова і Яновського, незабаром буде висаджено пів тисячі дерев.

Про це на брифінгу повідомила головна спеціалістка відділу благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міськради Тетяна Криворучко.

– В основному дерева висаджуватимуться в тих місцях, де нещодавно були ліквідовані аварійні насадження, – зазначила посадовиця. – Роботи розпочнуться 13 – 15 жовтня. Висадимо 170 кленів, 139 лип, а також акації та каштани. Саджанці якісні, міцні, їм вже по 5 років. Висаджувати вирішили саме у жовтні, адже це найбільш прийнятний період для того, щоб деревця добре прижилися. Молоді дерева передамо на баланс КП «Благоустрій» для подальшого догляду за ними.

Тетяна Криворучко запросила до співпраці активістів, які дбають про озеленення міста. Можна звернутись до підприємств «Благоустрій» та «Єлизавета» або до головного управління ЖКГ для отримання повної інформації щодо того, де можна буде докласти рук.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37803 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua