МЕНЮ


27 липень 2012 - 11:04

Ще раз про доступне житло


Зустріч представників влади та банків із кіровоградцями, які виявили бажання поліпшити свої житлові умови за підтримки держави чи органу місцевого самоврядування, відбулася днями в приміщенні міської ради. Проводив її перший заступник міського голови Василь Дзядух.

Директор Кіровоградського регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Олег Радченко та координатор міської програми "Доступне житло" Володимир Шведов розповіли імовірним інвесторам про особливості проектів, до реалізації яких мають стосунок. А представники ПАТ "Державний ощадний банк" та ПАТ АБ "Укргазбанк" – про умови кредитування житлового будівництва. Також імовірні забудовники отримали письмову інформацію про реалізацію в області соціальної ініціативи Президента України Віктора Януковича зі здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення доступним житлом громадян, які його потребують.

На цій же зустрічі Василь Дзядух пообіцяв продовжити зустрічі представників міської влади з трудовими колективами установ та організацій Кіровограда, щоб донести якомога ширшому колу людей переваги участі в житловій забудові на умовах, запропонованих Президентом України. Наступною такою установою стане Кіровоградська міська лікарня швидкої допомоги, де на обліку з поліпшення умов проживання стоять 17 працівників.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38295 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua