МЕНЮ


25 лютий 2019 - 16:02

Що робити при снігових заметах


Снігопади впливають на господарську діяльність населення, особливо в сільській місцевості. Часто їх супроводжують хуртовини, снігові бурани, при яких різко погіршується видимість і транспортне сполучення як у містах, так і між ними.

Випадання снігу з дощем при низькій температурі і ураганному вітрі створює умови для обледеніння ліній електропередач, зв'язку, а також покрівлі споруд, опор і конструкцій, що дуже часто призводить до їх пошкодження.

З оголошенням штормового попередження про можливі снігові замети необхідно обмежити пересування, особливо в сільській місцевості, створити необхідний запас продуктів, води і палива.

Особливо небезпечними снігові замети є для людей, яких негода застала в дорозі далеко від людського житла. Занесені снігом шляхи, втрата видимості викликають повне дезорієнтування на місцевості.

Якщо ви в автомобілі, то не слід намагатися перебороти снігові замети, необхідно зупинитись, накрити двигун з боку радіатора. Якщо є можливість, автомобіль треба поставити двигуном до вітру. Періодично потрібно виходити з машини, розгрібати сніг, щоб машину не занесло снігом. Крім того, незанесений снігом автомобіль — хороший орієнтир для пошукової групи. Двигун автомобіля необхідно періодично прогрівати. При прогріванні двигуна важливо не допускати надходження в кабіну (салон) вихлопних газів, треба слідкувати, щоб вихлопну трубу не завалював сніг.

Якщо в біду разом потрапило декілька осіб, то потрібно зібратись разом і використовувати один автомобіль для укриття, з інших машин необхідно злити воду. У жодному випадкові не можна покидати укриття — автомобіль. При сильному снігопаді орієнтири, які здаються надійними з першого погляду, через декілька метрів можуть бути загублені.

Під час снігових заметів потрібно бути готовим для проведення рятувальних робіт: розшуку заметених снігом людей і сільськогосподарських тварин, надання першої медичної допомоги і розчищення снігових заметів на дорогах, вулицях, навколо тваринницьких ферм і виробничих будівель, ліквідації аварій на комунальних і енергетичних мережах.

При таких погодних умовах, перебуваючи на вулиці, остерігайтесь частин конструкцій і предметів, які звисають з будівель, поламаних дерев, обірваних дротів та ліній електромереж, розбитого скла й інших джерел небезпеки.

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області14 березень 2019 - 19:09
СергейТрустинов (вст)

Как что делать? Сидеть дома в тепле и уюте на сайте https://casinodengi.org/ Выбрать там себе хороший игровой зал с бездепозитным бонусом и крутить барабаны прибыльных слотов. При снегах по пояс вряд ли хочется идти на работу. Так не идите. Сидите дома и играйте в слоты, это же так здорово...

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38552 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua