МЕНЮ


11 лютий 2004 - 13:27

ЩО Ж ДУМАЄ ЄВРОПА ПРО УКРАЇНСЬКУ РЕФОРМУ?


В наявності інтерес до "українського питання" і готовність підтримати українську опозицію. Але чи так це насправді?

Подивимося самі. У ПАРЄ 313 депутатів. Засідання вважається таким, що відбулося, якщо на ньому присутні 104 особи. Ми не знаємо, скільки депутатів були присутні на засіданні щодо України, — головуючий відмовив керівникові української делегації, коли той попросив підтвердити наявність кворуму.

Проте точно відомо, що в голосуванні взяли участь аж 59 чоловік. Інші, якщо вони справді були в залі, ніяк своєї активності не виявили. Дивне ставлення до регламенту з боку тих, хто звинувачує фракції більшості й комуністів в українському парламенті в тому, що вони, нібито, не дотримувалися регламенту...

Усього на засіданні виступило 19 осіб. Причому 15 з них підтримали українську делегацію в тому, що резолюція, запропонована Моніторинговим комітетом, не відображає реальну ситуацію в країні. Підтримали резолюцію лише четверо мовців — сама Северінсен, а також троє українських опозиціонерів, котрі поливали брудом свою країну за те, що... українці можуть і не обрати Ющенка президентом.

Але ж текст, автором якого є доповідач ПАРЄ Северінсен, не може не викликати подиву. Наприклад, там стверджується, що українські депутати не мають права голосувати підняттям рук. Чому? Адже навіть депутати ПАРЄ голосували руками, коли зламався європейський аналог системи "Рада"!

Отже: ПАРЄ прийняла рішення без кворуму, з голосуванням усього лише 46 (з 313!) депутатів, а саме рішення явно не відповідало не лише українським законам, але навіть і нормам ПАРЄ. Чому? Можлива лише одна відповідь — ПАРЄ взагалі не дуже цікавить ситуація в Україні і те, як ПАРЄ виглядатиме в очах українців.

Винні в цьому українські опозиціонери, які постійно роз'їжджають по закордонах, усюди розповідаючи про бідність, дурість і недемократичність українців. Винна й парламентська більшість, представники якої не можуть донести до міжнародних організацій пояснення реальної ситуації в країні.

Очевидно, за нас ніхто не думатиме. Ми самі маємо вибирати тих людей, які б, живучи за наш рахунок у Страсбурзі, не лаяли нас, а компетентно виконували б свої обов'язки депутатів. І головне — могли б показати, що Україна — справді європейська країна, яку треба поважати.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41374 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua