МЕНЮ


25 сiчень 2019 - 10:47

Щоб допомогти хворій дитині


Під час зимових свят члени молодіжної ради Кропивницького щедрували у закладах громадського харчування обласного центру, щоб зібрати кошти і допомогти маленькому хлопчику одужати.

Щедрувальників гостинно приймали в піцеріях ”Skorinni”, “Старе місто”, “Гор Ком”, “La Vita”, “Sorento”, кав’ярнях “KEX” , “Mokko”, “SHO-bar”, кафе “Grill- pub”, “Черчіль”, “Шалений Патрік” , “TIMYAM-суши”, “Mania”, “GRANAT”.

Молоді лідери поставили перед собою шляхетну мету – зібрати кошти на лікування 11-річного Микити Григор’єва, який у листопаді 2017 року через нейроінфекцію втратив можливість говорити і повноцінно рухатися.

За словами голови молодіжної ради Вікторії Філіпової, сьогодні в хворій дитині не пізнати колишнього життєрадіаного Микитку. Хвороба має тяжкий перебіг, дитина втратила всі навички, в тому числі уміння ходити, говорити, зник навіть рефлекс ковтання.

– На даний час після тривалої реабілітації Микитці стало трішки краще, але шлях до повного одужання, за словами лікарів, ще довгий, – зазначила Вікторія Філіпова. – Ми віримо в те, що найближчим часом Микита одужає. До хвороби він навчався в 5-му класі, танцював в ансамблі «Росинка», вивчав англійську мову. Хлопчик потребує тривалого лікування, на яке у його родини коштів катастрофічно не вистачає.

Тож 3000 гривень, переданих маленькому кропивничанину від молодіжної ради, дуже пригодяться.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38585 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua