МЕНЮ


8 липень 2011 - 10:49

Щоб не повторювати проблем Черкас


На вулиці В’ячеслава Чорновола в Кіровограді працівники комунального підприємства з утримання шляхів розпочали розчищення зливової каналізації. Кореспонденти "Вечірки" застали робітників неподалік кафе "Камелія", коли вони після очищення одного з колодязів встановлювали решітку на нього.

Справа ускладнилась тим, що зливова каналізація була захаращена різноманітним мотлохом під саму зав’язку і дістатись до основної труби було нелегко. Більше того, робітники не впевнені, що і нова решітка довго тут протримається, адже охочих до дармового металу вистачає. Щоб уникнути крадіжок, ще кілька років тому почали встановлювати спеціальні пластикові решітки. Але через брак коштів та достатньо високу вартість таких виробів закупити чергову партію немає можливості. Тому виготовляються решітки з підручних металевих матеріалів, при цьому вони досить міцні.

Головний спеціаліст відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Іван Мунтян розповів, що саме комунальне підприємство з утримання шляхів проводить планові роботи по розчищенню зливової каналізації для відведення дощових та талих вод. Розпочали з вулиці В’ячеслава Чорновола, бо вона знаходиться в центральній частині міста, яка особливо потерпає від підтоплення. Через те, що решітки колодязів зливової каналізації постійно крадуть, ті досить швидко засмічуються різноманітним мотлохом, а в разі потужних опадів потоки води не знаходять підземного виходу і стрімкими ріками течуть у самісінький центр міста, створюючи перешкоди для руху транспорту й пішоходів та підтоплюючи будівлі.

Незабаром роботи проходитимуть й на інших вулицях, де є зливова каналізація, – Шевченка, Гоголя, Тимірязєва, Жовтневої Революції та інших, а завершаться розчищенням так званих зливових лотків, які призначені для прийому дощових і талих вод у районах, що найбільше підтоплюються, зокрема, на вулицях Раді- щева, 40 років Перемоги, провулків, які їх перетинають.

Загалом, на такі й інші роботи з благоустрою в міському бюджеті передбачено близько трьох мільйонів гривень. А про важливість їх свідчить приклад сусідніх Черкас та Кременчука, які нещодавно у буквальному розумінні потопали після тривалих дощів, а рух транспорту й пішоходів був паралізований.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38929 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua