МЕНЮ


21 сiчень 2011 - 14:55

ЩОБ ПІДМОРГУВАВ ЗЕЛЕНИМ ОКОМ…


Справа в тому, що місто заборгувало державному підприємству МВС України "Кіровоград-інформ-ресурси", яке обслуговує світлофори, понад 400 тисяч гривень. Як повідомив начальник відділу ДАІ з обслуговування міста Кіровограда Олексій Прокопчук, аби впорядкувати рух транспорту, на перехрестях почали працювати регулювальники. Керівництво державтоінспекції радить кіровоградцям поки що відмовитись від користування власними автомобілями, щоб не спричиняти аварійних ситуацій, та пересісти на громадський транспорт.

Керівництво міста всерйоз стурбоване ситуацією, що виникла на транспортних магістралях. У першу чергу, потрібно погасити борг перед підприємством. Тому, за словами першого заступника міського голови Василя Дзядуха, у міській скарбниці були знайдені ресурси для погашення боргу. У вівторок пішов перший транш – 50 тисяч гривень. Протягом тижня борг буде повністю погашений. Також міська влада почала розглядати питання про передачу 45 світлофорів, які зараз функціонують у місті, на баланс комунального підприємства "Міськсвітло". Це дозволить поліпшити контроль за збереженням комунальної власності та уникати надалі проблем із фінансуванням. Обслуговувати ж автоматичні регулювальники дорожнього руху буде те спеціалізоване підприємство, яке виграє тендерний конкурс. Про це зазначив на засіданні виконавчого комітету міської ради міський голова Олександр Саінсус при розгляді програми будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатації дорожньої системи в місті Кіровограді на 2011 рік.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.43062 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua