МЕНЮ


26 червень 2012 - 12:27

Щоб виключити ризик бути обікраденим


З приходом літньої спеки працівники міліції закликають громадян бути більш обережними у місцях масового скупчення людей – базарах, закладах торгівлі, вокзалах та громадських місцях. Адже у тисняві злодіям найлегше прибрати до рук чужий гаманець чи мобільний телефон. Тож, аби не позбутися власних грошей та цінних речей, слід виявляти пильність і дотримуватися доволі простих порад.

Найперше, що радять правоохоронці – переносити важливі для вас речі необхідно у непрозорій сумці, пакеті чи кишені, що застібається. Класти гаманець, гроші, або щось інше в задню кишеню брюк доволі ризиковано, так само як і в напоясний футляр чи нашийний чохол.

Не демонструйте мобільний, документи або цінні речі без потреби на людях та не залишайте їх без нагляду на столиках у барах, кафе, прилавках магазинів, біля кас на вокзалах чи інших місцях.

Фотоапарат або відеокамеру переносьте у спеціальних футлярах, фіксуючи їх рукою.

У час пік в громадському транспорті також не варто втрачати пильності. Під час поїздки намагайтеся не засинати, не читати та не задивлятися у вікно, якщо на підлозі стоїть Ваша сумка або чемодан. Стоячи у транспорті біля дверей, міцно тримайте власні речі, аби хтось із пасажирів, що виходять, не прихопив їх із собою.

Як правило, кишенькові крадії розраховують на спритність своїх рук, Вашу недбалість і байдужість людей до оточуючих. Тому будьте уважні до інших громадян, попереджайте їх, якщо помітили, що готується крадіжка. Допомагайте іншим, і Вам допоможуть у подібній ситуації.

А у разі скоєння стосовно Вас злочину не зволікайте – негайно телефонуйте за номером «102».Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41252 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua