МЕНЮ


11 вересень 2015 - 11:11

Щоб забути дорогу до лікарні, слід іти на спортмайданчик


Найближчим часом у Кіровограді відбудуться два спортивно-масових заходи, до участі в яких їх організатори запрошують дітей і дорослих.

Для них напередодні Дня фізичної культури і спорту (в Україні його відзначають щорічно у другу суботу вересня) у п’ятницю, 11 вересня, у парку Ковалівському біля шахово-шашкового павільйону о 15:00 розпочнуться змагання з 13 видів спорту. А в День міста, 19 вересня, у парку Пушкіна о 12:30 стартує спортивне свято, під час якого його учасники зможуть продемонструвати свої таланти у двох десятках видів спорту.

Про це на прес-конференції повідомив начальник відділу фізкультури і спорту міської ради Олександр Куценко. Він також розповів про роботу відділу протягом січня – серпня нинішнього року та про успіхи кіровоградських спортсменів за цей же період. Зокрема, про те, що в місті діють 11 дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дві спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву, школа вищої спортивної майстерності та дитячо-юнацька футбольна школа – академія ФК "Зірка", в яких займається близько п’яти тисяч дітей (трохи більше 22 відсотків від загальної кількості дітей шкільного віку міста).

В обласному центрі від початку року створено шість спортивних майданчиків, на що витрачено 951,8 тисячі гривень з міського бюджету, а також позабюджетні кошти. Ідеться про спортивний майданчик зі штучним покриттям у КДЮСШ № 2 міської ради (вул. Курганна, 64) та майданчики на вул. 40-річчя Перемоги (комплексний), вул. Луганська, 24 (баскетбольний), вул. Нижня П’ятихатська, 24 (тренажерний), вул. Братиславська, 92 (волейбольний і баскетбольний). Очільник міської спортивної галузі закликав кіровоградців не лінуватися і приходити на ці нові та зведені раніше спортмайданчики і зміцнювати власне здоров’я. А приходити є куди, бо їх нині – 327, із них за місцем проживання та в місцях масового відпочинку громадян – 144.

Не забувають міські урядники і про приміщення спортивних закладів. Так, відповідно до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кіровограді на 2015 рік, задля належного утримання фізкультурно-оздоровчих і спортивних споруд, підготовки до опалювального сезону передбачено 990 тисяч гривень на капітальний ремонт системи опалення КДЮСШ № 3 (адмінкорпус на вул. В. Чміленка, 31 і стрілецький тир на вул. Ушакова, 3б) та капітальний ремонт адміністративного корпусу КДЮСШ № 2 (дах і система опалення).

Задля зміцнення того ж таки здоров’я малих і дорослих мешканців міста на Інгулі, зазначив Олександр Григорович, за вісім минулих місяців було проведено 157 спортивних змагань, фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів за участі 16 106 осіб. Завдяки такій масовій залученості земляків до фізкультури і спорту у нас виростають майстри найвищого класу. Цьогоріч, наприклад, на I Європейських іграх у Баку наші спортсмени виступили доволі вдало: Кеджау Ньябалі завоював бронзову медаль у командних змаганнях із боротьби дзюдо, Тетяна Тетерев’ятникова посіла четверте місце у змаганнях зі тхеквондо, Микола Савченко потрапив до вісімки найсильніших у греко-римській боротьбі. І на інших міжнародних аренах наші земляки не пасли задніх, а піднімалися на п’єдестал пошани. Це – та ж таки Тетяна Тетерев’ятникова, Анастасія Кравченко (паверліфтинг), Євген Зінов’єв (футбол), Сергій Шевченко і Олексій Журба (гирьовий спорт), Ольга Свідерська (плавання), Олексій Костик і Сергій Фомін (стрільба кульова). У чемпіонатах України, кубках України, на XII Універсіаді України з художньої гімнастики, XXII Всеукраїнській спартакіаді "Повір у себе" серед спортсменів-інвалідів перемогу відсвяткували чотири десятки кіровоградських спортсменів.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКА
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38341 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua