МЕНЮ


3 лютий 2014 - 10:32

Секрет її довголіття – у доброті та любові близьких


Якби не знати, що Анні Петрівні і дійсно сто років виповнилося, то ніколи б цього і не подумав. Гарна елегантна жіночка, добре себе почуває, ще й має чудове почуття гумору. Читає багато книжок – ось у минулому році перечитала «Анну Кареніну», зараз читає Біблію. Онуки кажуть, що щодня бабуся займається спортивними вправами – ходить навколо сусіднього шкільного стадіону. Лише зараз кілька днів не виходить на вулицю через морози.

На запитання, у чому секрет її довголіття, Анна Григор’єва каже що це – рух, помірність у харчуванні, а головне – любов близьких людей, що її оточують. Рідні ж кажуть, що вся справа – в її безмірній доброті.

Анна Григор’єва народилася у Вірменії, навчалася в Грузії, півстоліття прожила в Азербайджані, де працювала на заводі лаборантом, хіміком-аналітиком. Останні півстоліття живе в Україні. Перший чоловік загинув на фронті, з другим прожила до глибокої старості. Анна Петрівна народила трьох дітей, має шістьох онуків та шістьох правнуків.

Олександр Саінсус та Станіслав Березкін тепло привітали ювілярку. Міський голова вручив їй ковдру, квіти, грошову допомогу, а Станіслав Березкін подарував самовар з ручним розписом. Із родиною ювілярки народного депутата пов’язують давні дружні та ділові сосунки. Донька Анни Григор’євої Світлана Прошаченко тривалий час працювала на підприємствах компанії «Креатив», які очолював Станіслав Семенович до обрання народним депутатом, а онуки Людмила та Олександр Прошаченки трудяться там і нині.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38174 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua