МЕНЮ


16 лютий 2021 - 18:14

Секрет успіху - в людяності: як працює приватний будинок престарілих в Києві


Приватний пансіонат для людей похилого віку відкрився у Києві три роки тому. Ми розібралася, чим приватний пансіонат відрізняється від бюджетних закладів і що він може запропонувати своїм постояльцям.

Фото: пансіонат "Пори Року"

Людині в будь-якому віці хочеться жити гідно. Але з часом стає все складніше забезпечувати собі звичний рівень комфорту, з віком приходять хвороби. Багато літніх людей бояться стати тягарем для родичів, а у когось їх просто немає. Виходом може стати приватний будинок престарілих.

«Потрібно просто любити людей»

Приватний пансіонат в селі Софіївська Борщагівка на вигляд - звичайний будинок. День тут починається о восьмій ранку. В їдальні на сніданок збираються близько 15 осіб. Тих, хто не в змозі ходити, годують сестри-доглядальниці. Всього тут живуть близько 30 пенсіонерів. Найстаршій з них - 87 років.

Фото: кухня пансіонату "Пори Року"

Після короткої екскурсії по пансіонату складається враження, що ти знаходишся в санаторії.

Адміністратор пансіонату – Ірина, на початку кар'єри працювала медсестрою в хірургії, потім сестрою-доглядальницею: «Я досконально знаю свою справу. Спостерігала роботу в бюджетному будинку для літніх людей і можу точно сказати, що у нас тут все по-домашньому. І справа не тільки в їжі і більш комфортних умовах, а й у відношенні співробітників. Старим важливе спілкування. Ми спілкуємося з ними, ходимо на прогулянки, організуємо концерти ».

Фото: кімната пансіонату "Пори Року"

За словами Ірини, постояльців консультує психотерапевт. Люди з великим життєвим досвідом не завжди готові миритися з безпорадним станом власного тіла. Літнім підтримка потрібна не менше, а часто навіть більше, ніж дітям.

«Щоб знаходити підхід до кожного постояльця, потрібно просто любити людей. Адже у кожного з них за плечима цікаве життя, безліч історій», - додає Ірина.

Говорячи про родичів постояльців, Ірина відзначає, що багато комплексують через те, що їм доводиться приводити рідних на тимчасове або постійне проживання в пансіонат: «Адже поки у нас це не так поширене, як на Заході. Деякі навіть засуджують подібний крок. Але потрібно зрозуміти: це нормальна ситуація, коли люди працюють, намагаючись забезпечити себе, дітей, батьків, тому і довіряють їх нашим надійним, турботливим і професійним рукам ».

«Головний секрет успіху - більше людяності», - додає Ірина.

Детальніше про роботу пансіонату можна прочитати за посиланням https://dom-zabot.com.ua/ua/budinok-prestarilikh-kijiv
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4201 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua