МЕНЮ


18 березень 2003 - 11:34

„СЕКРЕТНІ" ВАКАНСІЇ


Обидві, перебуваючи на кадровій роботі — відповідно в Пенсійному фонді України в Кіровоградському районі та регіональному відділенні фонду Держмайна України по Кіровоградській області — порушили четвертий пункт статті 20 Закону "Про зайнятість населення". Прес-група УСБУ в Кіровоградській області пояснює, що ці держслужбовці у належний термін не надали до відповідних центрів зайнятості достовірну інформацію про наявність вакантних посад за місцем роботи. (Тим часом як вакансії були). Зрозуміло, що в ході судового засідання Олена Д. визнала "свою вину у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною першою пункту "Г" статті 5 Закону "Про боротьбу з корупцією". Враховуючи всі обставини вчинених адмінправопорушень, суд наклав на неї штраф у розмірі 255 гривень, а щодо Надії К. — обмежився усним застереженням.

На жаль, як не прикро, доводиться констатувати, що про вакантні посади в державних і приватних установах та підприємствах інколи воліють замовчувати. Бережуть для потрібних людей чи родичів. Інколи з інших, суто фінансових міркувань, що не стикуються з чинним законодавством. Отож, чи тільки правоохоронці мають вирішувати проблему загальнодержавного відлуння?Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38042 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua