МЕНЮ


13 березень 2020 - 12:41

Селище Нове – перспективна територія Кропивницького


Міський голова Кропивницького Андрій Райкович 11 березня відвідав селище Нове, територіальна громада якого від 2 березня стала частиною громади обласного центру. Одним із перших нововведень після об’єднання стало облаштування безпосередньо у найвіддаленішому мікрорайоні міста робочого місця адміністратора ЦНАПу. Мешканці мікрорайону відтепер мають можливість скористатися послугами центру в приміщенні старостату. Андрій Райкович поспілкувався з адміністратором Іриною Глушаєвою, яка повідомила, що відвідувачів щодня тут дуже багато.

– Люди приходять від самого ранку, тепер їм не потрібно їхати аж у центр міста, щоб отримати необхідні адмінпослуги, – розповіла Ірина Глушаєва. – Сьогодні тут надається 88 послуг. А умови дуже зручні для містян.

У місцевій школі №10 Андрій Райкович перевірив шкільне меню та проінспектував якість виконаних ремонтів, перевірив, як дезінфікуються приміщення у закладі освіти. Варто зауважити, що у школі суворо дотримуються усіх рекомендацій та виконують необхідні запобіжні заходи. Міський голова відзначає, що вже не перший раз у цій школі, і бачить перспективи її розвитку.

– Лише два роки тому у школі №10 було зо триста учнів, зараз – на сотню більше. А школа розрахована на понад тисячу, тому ми розвиватимемо цей заклад, – наголосив очільник міста. – Реконструкція спортивної зали, яку ми виконаємо цьогоріч, буде одним із перших етапів.

Під час спілкування з жителями мікрорайону Андрій Райкович почув, що люди задоволені організацією вивезення сміття з контейнерних майданчиків селища. Проте негабаритні побутові відходи чекають по два тижні, поки їх приберуть. Тож міський голова вказав старості Сергію Денисенку на необхідність інформування громади про графік вивезення негабаритного сміття. Тоді мешканці будуть виносити його в переддень прибирання.

А ще новенці мріють про якісне дорожнє покриття на центральній дорозі селища. Міський голова поставив перед старостою чітке завдання: спільно з головним управлінням ЖКГ міської ради підготувати план поточного ремонту цієї дороги.

– А ще територію Нового потрібно якісно і ретельно прибрати. У нижніх дворах більш- менш наведений порядок, а от територія вздовж центральної дороги дуже засмічена. Проведіть роботу з власниками городів, щоб прибрали зі своїх територій все сміття – пляшки, поліетиленові пакети, – звернув увагу Андрій Райкович. – Тут має бути чисто.

Варто також відзначити, що староста Нового вже веде переговори з Національною поліцією щодо облаштування поруч із старостинською радою центру громадської безпеки.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35085 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua