МЕНЮ


30 жовтень 2015 - 11:31

Сепаратисти кажуть, що Кіровоград хочуть перейменувати на честь королеви Англії


“В Україні Кіровоград перейменують на честь королеви Англії Єлизавети II”. Під таким заголовком розмістив новину про перейменування Кіровограда російський сайт “Голос Севастополя”.

“З 8.00 до 17.00 біля всіх виборчих дільниць у Кіровограді працювали групи волонтерів, які вели опитування громадян щодо перейменування міста. У бюлетень для голосування разом з передбачуваним Єлисаветградом включили такі явно непрохідні назви міста, як Інгульськ, Златопіль, Кропивницький, Благомир, Ексампей та Козацький. Після виходу з дільниці тим, хто проголосував, пропонували проголосувати за зміну назви міста. Людям за паспортом видавався бюлетень, в якому були представлені сім назв, громадяни робили свою позначку і кидали його в ящик. Більшу частину голосів жителі Кіровограда віддали Єлисаветграду. Примітно те, що влада міста, віддаючи перевагу перейменуванню міста на Єлисаветград, має на меті меркантильні інтереси. За її словами, вони, зауважте, справедливо очікують припливу інвестицій з Великобританії в місто, назване на честь улюбленої англійцями королеви, – Елізабетград. Нескромне, скажу я вам бажання, українці, одним словом”.

Від Севастополя до Кіровограда – звичайно, далеко. Мабуть, тому сепаратисти і не знають, що влада в Кіровограді перевагу якійсь одній назві міста не віддавала, а тим більше – Єлисаветграду. А ще цікаво, що прихильники назви “Єлисаветград” у Кіровограді до такого аргументу про перейменування не на честь російської імператриці, а англійської королеви, навіть не додумалися. А ось у росіян фантазія виявилася більш бурхливою.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34425 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua