МЕНЮ


9 травень 2014 - 11:17

Сепаратизм – це кримінал


Таке попередження опубліковано на сайті прокуратури Кіровоградської області.

Підписане воно самим прокурором області Сергієм Жолонком.

"У зв’язку з подіями на сході і півдні країни, – звертається прокурор до громади області, – хочу наголосити, що сепаратистські та інші прояви, які загрожують територіальній цілісності та недоторканності кордонів держави, є неприпустимими та нагадати про сувору відповідальність перед законом за злочини проти основ національної безпеки України. Згідно із законом, посягання на територіальну цілісність і недоторканність України карається позбавленням волі на термін від трьох до п’яти років Такі ж дії, якщо вони призвели до тяжких наслідків, караються позбавленням волі на термін від десяти до п’ятнадцяти років або довічним ув’язненням".

У цьому ж тексті зазначається, що "завдяки злагодженим спільним діям органів влади, правоохоронців, громадських формувань та органів прокуратури до цього часу вдалося уникнути спроб дестабілізації ситуації у нашому регіоні".
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37641 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua