МЕНЮ


9 сiчень 2013 - 09:24

Серед пріоритетів - програма "Центральний регіон" та Стратегія розвитку до 2020 року


Під час апаратної наради у понеділок кіровоградський міський голова Олександр Саінсус окреслив основні напрямки роботи міської влади впродовж року, що розпочався.

Зокрема, міський голова наголосив на важливості продовження реалізації програми «Центральний регіон 2015» та Стратегії розвитку регіону до 2020 року. Також він звернув увагу на необхідності більш активної роботи над впровадженням проекту «Купуй кіровоградське!».

– Це – наші надходження до бюджету, за рахунок яких реалізуються важливі соціальні програми, це – підтримка місцевого товаровиробника, – зазначив Олександр Саінсус. – Тому всім підприємствам, малому та середньому бізнесу ми маємо дати «зелену вулицю» в їхньому розвитку.

Крім того, міський голова акцентував увагу керівників структурних підрозділів виконавчих органів влади на необхідності жорсткого контролю за використанням фінансових ресурсів, оскільки цей рік, за прогнозами фахівців, буде достатньо складним у фінансовому плані для регіонів. Серед проектів, над якими працюватиме міська влада, Олександр Саінсус назвав будівництво заводу по переробці твердих побутових відходів (зараз з цього приводу ведуться переговори з Міжнародним банком розвитку), оптового ринку сільськогосподарської продукції, реконструкція арки на вулиці Орджонікідзе та інші. Актуальними залишаються й питання реформування житлово-комунальної галузі та оптимізації мережі пасажирського транспорту – міський голова доручив своїм підлеглим активізувати роботу в цих напрямках. Також серед поставлених задач – ліквідація стихійної торгівлі, недопущення випадків самовільної забудови земельних ділянок, приведення до ладу парків та скверів міста й так далі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.33291 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua