МЕНЮ


26 липень 2004 - 15:53

Сергій ГРІНЧЕНКО: "Я НЕ ВІРЮ В ТЕ, ЩО АДМІНРЕСУРС ВІДІГРАВАТИМЕ ВИРІШАЛЬНУ РОЛЬ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА"


Мотивація вибору соціал-демократів, на думку Сергія Грінченка, цілком очевидна і продиктована сьогоденням. Колеги по партії заступника голови Кіровоградської ОДА одностайні у тому, що наступним главою держави повинен стати центрист і найуспішніший за роки незалежності Прем'єр-міністр Віктор Янукович.

Успіх його діяльності, вважають в СДПУ(о), полягає в результатах і показниках, які нині демонструє українська економіка, а також послідовне втілення в життя принципів соціальної політики. У зв'язку із цим керівник обласної організації об'єднаних соціал-демократів як аргумент навів кілька цифр економічного зростання як у державі, так і в області (яка за цим критерієм посідає в цілому "непогану" 11-ту позицію). Прикладом вдалої соціальної політики нинішнього уряду, яку, безумовно, підтримують есдеки, є кількаразове протягом двох років підвищення пенсій, зарплат і стипендій, збереження пільг тощо.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо можливої фальсифікації виборів-2004 та тиску адміністративного апарату у ході їх проведення, Сергій Грінченко однозначно відповів, що вибори пройдуть чесно, а горезвісний адмінресурс завдяки новому законодавству позбавлений реального підґрунтя впливу на виборчий процес. Розмови про це він назвав результатом діяльності політтехнологів від опозиції, щоправда, зауваживши, що це — політика, якою вона є і буде.

Представники обкому СДПУ(о) розповіли також про свої внутрішньоорганізаційні справи, про останні акції, проведені в регіоні та державі, ознайомили з планами на майбутнє.

Ігор КРУШЕНИЦЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39632 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua