МЕНЮ


1 сiчень 2011 - 11:28

СЕРГІЙ ЛАРІН: КІРОВОГРАДЩИНА – НЕ ДЕПРЕСИВНИЙ РЕГІОН!


– Мій головний висновок за результатами минулого року, – підкреслив голова ОДА, – це важливість формування єдиної, консолідованої команди, міцної вертикалі влади від Президента – до голови сільради. Усім кажу і сьогодні повторю: нам із радами, із депутатами, із міськими, сільськими головами ділити нічого – ні землю, ні заводи, ні “пароходи”. Ми ділимо спільну відповідальність за Кіровоградщину.

За словами керівника області, регіон завершив рік по кількох ключових показниках у першій п’ятірці, а то й вище. Наприклад, галузь машинобудування має приріст виробництва порівняно із 2009 роком майже 50 відсотків.

– Що за цими цифрами? Робочі місця, виплачені зарплати, кошти у бюджет, торгівля за межі області й країни. Економіка оживає, – переконаний Сергій Ларін. – Так само, які і переробна галузь. Діє такий ключовий фактор програми "Центральний регіон-2015", як перетворення області із суто сировинної на регіон глибокої переробки сировини. У цих показниках такі наші відомі виробники, як “Креатив”, “Ятрань”, “Паляниця”, “Ласка”, “Кіровоградолія” та “Культурний гриб”. На Кіровоградщині суттєво зросло виробництво цукру – на 30 відсотків, а працюють досі лише два заводи. Тож у цьому році запустимо ще два – буде й результат кращим.

Окремо голова ОДА зупинився темі розвитку АПК:
– Рік для селян був не з кращих. Ви самі це знаєте. Але ми маємо 2,5 мільйона тонн зерна, у нас є достатній запас хліба. Ми збудували два нових потужних елеватори. До кінця року ми матимемо обсяги виробництва валової сільськогосподарської продукції на рівні 3,76 мільярда гривень – і це більше 2009 року. За рейтингом МінАПК, область займає третє місце у державі. Нарощено виробництво яєць і м’яса, будуються два потужних свинокомплекси, працює проект "Купуй кіровоградське!", в якому задіяно вже 60 місцевих підприємств. Діють сім соціальних магазинів і сорок один соціальний відділ. Владі вдалося втримати цінову ситуацію, і надалі триватиме мотивація місцевого товаровиробника через меморандуми із торгівлею та аптекарськими закладами, щоб захистити жителів від надмірних підвищень цін.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37932 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua