МЕНЮ


12 квiтень 2010 - 11:55

СЕРГІЙ ЛАРІН – НОВИЙ КЕРІВНИК ОБЛАСТІ


Наступного дня у сесійній залі обласної ради відбулось представлення нового голови. Цю почесну місію виконав міністр Кабінету Міністрів Анатолій Толстоухов. Він подякував Володимиру Мовчану, який протягом шести місяців головував на Кіровоградщині, за активну працю, наголосивши, що його досвід, напрацювання у плані розвитку економіки краю обов’язково стануть у нагоді і для нової команди керівників, а також відзначив, що передача влади в Кіровоградській області відбулася цивілізовано. Представляючи Сергія Ларіна, Анатолій Толстоухов підкреслив, що нові керівники області – це одна із складових системної кадрової політики нової коаліції, і вона не сумісна з люстраціями.

Сергій Ларін наголосив, що попри усілякі труднощі у розвитку області, він категорично не згоден із тими, хто називає Кіровоградщину "депресивною", і докладе максимум зусиль, щоб Кіровоградська область стала прогресивним регіоном України.

Серед першочергових завдань Сергій Ларін визначив формування професійної вертикалі, ефективного державного управління на території області, формування обласного бюджету, який буде орієнтований не на виживання, а на розвиток території, розробку програми інвестиційного розвитку Кіровоградщини. Обласна влада також буде націлена на виконання програмної обіцянки Президента щодо подолання бідності. Вивільнити частину бюджетних коштів допоможе сувора їх економія, зокрема 20-відсоткове скорочення видатків на утримання місцевих адміністрацій.

Також новий голова ОДА пообіцяв дотримуватись прозорої інформаційної політики – щотижня звітувати перед мешканцями на обласному телеканалі у форматі: 20 хвилин – монологу і 40 хвилин – відповіді на запитання глядачів. Так працюватимуть і його заступники.

Не оминув увагою Сергій Ларін і питання, що стосувалось кадрової політики. Всі кадрові призначення, сказав він, будуть погоджуватись з головою облдержадміністрації, найближчим часом завершиться формування виконавчої вертикалі влади. Більшість працівників державних структур залишаться на своїх місцях, але не обійдеться без нових призначень.

Від імені депутатського корпусу обласної ради до присутніх звернувся заступник голови обласної ради Яків Бондар. Він подякував колишньому голові ОДА за плідну та конструктивну роботу і висловив сподівання щодо консолідованої позиції представників органу місцевого самоврядування і нового керівника виконавчої влади області задля виведення Кіровоградщини на нові рубежі розвитку.

Для довідки. Сергій Миколайович Ларін – народний депутат чотирьох (III, IV, V та VI) скликань, член президії політради Партії регіонів

Народився 11 січня 1962 року в місті Харцизьку Донецької області. В 1990 році закінчив Харківський інженерно-педагогічний інститут, інженер-електромеханік. З 1981 року працював на Харцизькому трубному заводі. У 1990 році обраний депутатом Харцизької міської ради. У 1991-1996 роках працював головою комітету з молодіжної політики Харцизького міськвиконкому. В 1997-1998 роках пройшов шлях від консультанта до заступника начальника управління Донецької облдержадміністрації. З 1998 року чотири рази обирався народним депутатом України. У Верховній Раді четвертого скликання – голова підкомітету з міжнародно-правових питань Комітету з іноземних справ, член Рахункової комісії ВР. Нагорожений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня. Одружений, має доньку та сина.20 червень 2012 - 13:38
Заець (вст)

sty09

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40048 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua