МЕНЮ


1 листопад 2003 - 08:19

СЕСІЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКРАДИ. ТРЕБА ПРАЦЮВАТИ НАД ПОПОВНЕННЯМ БЮДЖЕТУ


Та не все залежить від тепловиків. Наприклад, начальник міського управління житлово-комунального господарства Наталія Чебаник постійно перебуває в Києві — вибиває ліміти на газ. А ще ж є і будинки — хронічні боржники. І сьогодні вже стоїть питання про відключення їх від тепла взагалі.

Були проблеми з опаленням об'єктів, що підключені до котельні заводу "Гідросила". Але вже і допоміжна школа №2, і ЗОШ №3, і дитячі садочки та кілька будинків опалюються.

І все ж, сьогодні найгостріше стоїть питання про дотацію тепловим підприємствам, вирішувати яке треба, не зволікаючи.

Вуличне освітлення — також відчутна для міста проблема. На цьому наголошували депутати-освітяни. Діти повертаються з другої зміни уже в темну пору доби. А вулиці не освітлені. Тому тут же, на сесії, було дано доручення головному управлінню житлово-комунального господарства потурбуватись хоча б про освітлення прилеглих до шкіл територій.

Депутат Лариса Андреєва знову повернулась до питання по визначенню тендерного комітету по закупівлі товарів, робіт і послуг. Головою комітету обрано заступника міського голови Олену Осауленко. Також до його складу додатково внесли кандидатури депутатів Людмили Шинкаренко, Миколи Гамальчука, Тетяни Балугланової та працівника міськвиконкому Ганни Москаленко.

Особливістю нинішнього сесійного засідання стали короткотривалі перерви для депутатських консультацій. Якщо питання чи певна кандидатура були спірними, то міський голова оголошував таку перерву для узгодження позицій депутатських фракцій та груп. Метод не давав збоїв — рішення приймалися з багатьох питань.

Зіткнулись депутати і з проблемою відсутності коштів на надання матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам. Перш за все це стосувалося великих сум на лікування в медичних закладах країни. Тому відповідній депутатській комісії, управлінню із соціальної допомоги та фінансовому управлінню міськвиконкому було дано доручення позитивно розглянути питання та винайти необхідні кошти.

А працювати над поповненням бюджету треба. На цьому наголошувала і депутат Лариса Андреєва, довівши до відома депутатського корпусу висновки податкової адміністрації по перевірці роботи дирекції муніципальних ринків міста. Зараз спостерігається зниження надходжень від ринкового збору, що відчутно б'є по міському бюджету. Недоотримано 23 тисячі гривень лише від муніципальних ринків. Ситуація складається критична, до того ж постійно збільшується кількість стихійних ринків. Саме тут треба посилити роботу і міському управлінню з питань торгівлі та побутового обслуговування населення.

Питання непросте, тому депутати вирішили детально розібратися в ситуації і прийняти рішення на наступному сесійному засіданні.

Особливо хвилює депутатів і той факт, що три виборчі округи залишились без своїх представників у міському органі влади. Як виявилось, депутат Едуард Козицький був присутній лише на двох із 39 сесійних засіданнях. Про його місцеперебування, як прозвучало на сесії, не знає навіть рідна мати. Тому начальникові міського відділу міліції Миколі Корецькому було дано доручення з'ясувати місцезнаходження депутата. Депутат Юрій Ніколаєнко зараз перебуває в Америці, був присутній лише на дев'яти сесійних засіданнях. А депутат Євгенія Чабаненко передчасно пішла із життя. Словом, проблема є, а ось коштів для її вирішення немає.

Депутат Андрій Кролевець виніс на розгляд свій запит про виділення коштів на відбудову житлового будинку у селищі Гірничому, який постраждав внаслідок пожежі. У ніч із 25 на 26 жовтня в одній із квартир дерев'яного будинку сталася пожежа, внаслідок якої господар загинув, постраждали сусіди, а сам будинок зараз не придатний для проживання. Тож виділені кошти будуть спрямовані КРЕПу для ведення ремонтних робіт.

Не обійшли увагою народні обранці і ситуацію з фінансуванням вісника міської ради "Вечірня газета". До речі, питання це розглядалося в контексті змін до міського бюджету на 2003 рік поряд із фінансуванням і деяких інших галузей міського господарства. Із запропонованих спочатку 65 тисяч гривень, які планувалось направити на погашення кредиторської заборгованості газети, винайшли лише 20 тисяч гривень. Також була розглянута заява головного редактора "Вечірки" Тетяни Петер про надання їй відпустки з подальшим звільненням із займаної посади, яку депутати задовольнили. А виконуючим обов'язки редактора було призначено першого заступника редактора Олега Шверненка.

Детально було розглянуто питання про затвердження структури та штатної чисельності виконавчих органів Кіровоградської міської ради. Після тривалого обговорення, кількох перерв на узгодження позицій депутати затвердили нову структуру виконкому.

Розгляд питань по врегулюванню земельних відносин депутати перенесли на наступне засідання, що відбудеться 31 жовтня.

Оксана ВерстюкДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3807 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua