МЕНЮ


5 грудень 2002 - 09:18

СЕСІЯ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ. УСІХ ЗАХИСТИТИ НЕМОЖЛИВО


Сесія обласної ради прийняла рішення про розроблення схеми планування території Кіровоградської області та доручила передбачити окремим рядком у бюджеті 2003 року кошти на розробку цієї документації.

На виконання доручення Кабінету Міністрів депутати затвердили перелік пам'яток культурної спадщини, які не підлягають приватизації (на основі подібних переліків буде прийнято відповідний Закон). У рішенні також ідеться про створення спеціального фонду охорони культурної спадщини - це питання конкретніше розгляне наступна сесія.

А цього разу депутати підтримали комплексну програму відтворення пам'ятки архітектури національного значення церкви-усипальниці родини Раєвських у селі Розумівці Олександрівського району. Обласна влада звертатиметься до Кабінету Міністрів з клопотанням щодо створення історико-культурного заповідника родини Раєвських на базі відреставрованого Хрестовоздвиженського храму і історико-меморіального музею М.Раєвського. Очевидно, це рішення мало б бути прийняте вже давно, але з'явилось воно лише після того, як усипальницею зацікавилось Міністерство культури Росії...

Сесія обласної ради прийняла ряд програм, які стосуються економіки, соціальної та правової сфери. Одну з них - про залучення інвестицій для економічного розвитку області на 2002-2005 роки представляв новий начальник управління інвестицій, колишній заступник міського голови Ігор Фурманов. Внесено також деякі зміни до попередніх рішень ради, до Регламенту, до Положення про постійні комісії обласної ради та до плану її роботи.

Світлана ОрелДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41877 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua