МЕНЮ


9 квiтень 2004 - 14:43

СЕСІЯ ЛЕНІНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ. ЗВІТУВАЛИ ЗА РІК МИНУЛИЙ, ПЛАНУВАЛИ — НА НИНІШНІЙ


Депутати заслухали звіт голови районної ради про роботу у 2003 році, який містив у собі ґрунтовні завдання та результати їх виконання.

Рада прийняла рішення взяти звіт голови до відома та доручила депутатам районної ради прозвітувати про свою роботу перед виборцями у квітні-травні 2004 року.

Перед депутатами прозвітували про виконання бюджету району за 2003 рік начальник фінансового відділу районної ради О.Куценко та депутат ради, голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів О.Діденко.

Рада затвердила звіт виконання бюджету району у сумах:

— по доходах — 9689,6 тисячі гривень;

— по видатках — 9677,7 тисячі гривень.

На соціальний захист та соціальне забезпечення із районного бюджету направлено 82,2% загального обсягу видатків.

Заступник голови районної ради Л.Щербина доповів депутатам про підсумки виконання програми соціально-економічного розвитку Ленінського району за 2003 рік.

Рада взяла інформацію до відома, визнала, що практично в усіх сферах діяльності мають місце позитивні зрушення. Збільшились обсяги промислового виробництва, темпи росту склали 131,5 відсотка, при плані у 104,0 відсотка. Працювало комунальне господарство, вирішувались соціальні проблеми, розвивалося підприємництво. Депутати не підтримали комунальне підприємство "Кіровоградводоканал" та не дали своєї згоди на звільнення цього підприємства від сплати земельного податку на 2004 рік у частині, то надходить до бюджету Ленінського району (12 тисяч гривень).

Із цікавою інформацією та конкретною пропозицією виступив голова районної ради В.Манухін. Він проінформував депутатів про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і запропонував раді взяти в ньому участь. Йшлося про розробку та направлення до дирекції Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування для захисту складеного постійною комісією ради з питань житлово-комунального господарства та екології проекту "Здійснення заходів по зменшенню впливу радіаційного опромінювання на жителів Ленінського району міста Кіровограда в місцях розробки уранових родовищ".

Рада схвалила проект та прийняла відповідне рішення.

Розглянуто ряд інших важливих для життєдіяльності району та міста питань.

Прес-центр Ленінського райвиконкомуДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.45024 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua