МЕНЮ


5 грудень 2002 - 18:17

СЕСІЯ ПРОЙШЛА У СУПЕРЕЧКАХ


Поряд із виділенням коштів на ремонтні роботи у житлово-комунальній сфері розглядались і такі питання, що викликали бурю емоцій і протиріч. Як, наприклад, два колективні депутатські запити щодо створення тимчасових контрольних комісій, обрання їх голів.

Неодноразово депутати Анатолій Катренко, Євгенія Чабаненко висловлювали свою незгоду з роботою лічильної комісії, на що голова комісії Олег Лунгул робив зауваження депутатам, які могли просто вийти із залу під час розгляду чергового питання.

Наразі постало питання і про депутатський запит Андрія Кролевця щодо перебування на посаді редактора вісника міської ради "Вечірня газета" Тетяни Петер.p>

Незважаючи на пояснення завідуючого юридичним відділом міськвиконкому Анатолія Гуменного, що редактор газети оскаржила рішення другої сесії у Ленінському місцевому суді, де ця справа у теперішній час і розглядається (звільняючи тоді неугодного редактора, міська рада порушили кілька(!) статей Кодексу законів про працю, - ред.), депутати більшістю в один голос все ж таки знову проголосували за звільнення Тетяни Петер, причому без будь-яких пояснень причин і мотивації звільнення.

- Суд, за великим рахунком, для нас ролі не грає, - такою була відповідь "більшості" на протести "меншості" щодо, знову, явної незаконності такого рішення.

Після гарячих дискусій було розірвано і договір з телерадіокомпанією "ТТV" про оренду приміщення по вулиці Леніна, 33. Є пропозиція у цьому приміщенні, на території Ленінського району, розмістити Кіровський райвиконком.

Якщо перерахувати всі скандальні моменти, що мали місце на сесії, то навіть короткий звіт про її роботу буде задовгим.

Міському голові, як посадовій особі, державному службовцю із 22-річним стажем, відмовили у присвоєнні рангу, чим - про це говорилося на сесії - порушено Закон "Про роботу в органах державної служби". Микола Чигрін зауважив, що ця відмова - результат його незгоди надати високу посаду у міськвиконкомі людині некомпетентній, але яка входить до складу місцевої організації "Трудова Україна".p>

Чомусь депутати так і не звільнили з посад колишнього секретаря міської ради Анатолія Гуменного та заступника міського голови Людмилу Дядечко, які вже давно працюють на інших посадах, а Л.Дядечко - навіть в іншій організації...

Також були розглянуті й інші питання: щодо комунальної власності, земельних відносин, про реорганізацію Кіровоградського колегіуму, який віднині буде називатись "Навчально-виховний комплекс "Кіровоградський колегіум суспільно-природничо-гуманітарної спеціалізації для творчо обдарованої молоді віком від трьох до вісімнадцяти років" з наданням повної освіти понад державний стандарт.

На цьому сесія закінчила свою роботу.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40721 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua