МЕНЮ


27 серпень 2018 - 12:54

Шість медалей у кропивничан-паралімпійців


В ірландському Дубліні завершився чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, розумового та фізичного розвитку. Його учасниками стали плавці з 21 країни.
За підсумками чемпіонату збірна України посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 106 медалей, із яких 33 золотих, 44 срібних і 29 бронзових.
– Нашу область на змаганнях представляли два вихованці заслуженого тренера України Олени Кузніцової – Ольга Свідерська та Андрій Деревінський, – зазначив начальник управління молоді та спорту міської ради Сергій Колодяжний. – Мультимедалісткою змагань стала заслужений майстер спорту України Ольга Свідерська. Окрім двох бронзових медалей на дистанціях 50 метрів вільним стилем, 50-метрівці брасом та «срібла» на дистанції 150 метрів комплексним плаванням, у два заключних дні чемпіонату Європи наша плавчиня поповнила свою медальну колекцію ще двома нагородами.
Ольга Свідерська 18 серпня у складі збірної України стала срібною призеркою у змішаній естафеті 4 x 50 метрів вільним стилем, а вже наступного дня, у заключний день європейської першості, виборола п’яту медаль, фінішувавши у фінальному запливі на 50 метрів на спині з третім часом.
Ще один кропивничанин, Андрій Деревінський, став чемпіоном Європи у змішаній естафеті комплексним плаванням.
Також Сергій Колодяжний розповів, що перед змаганнями відбулася перекласифікація спортсменів, зокрема і Ольги Свідерської. Тобто її діагноз залишився тим же, але її підвищили класом вище. Тож змагалась вона із спортсменами, які плавають не лише за допомогою рук, але й ніг. Якби вона залишилась у своєму класі, то в неї була б не «бронза», а «срібло», а там, де вона виборола срібні медалі, могла б отримати золоті. Незважаючи на те, що умови боротьби значно змінились не на користь спортсменки, Ольга зуміла гідно подолати дистанції, проявивши при цьому бійцівський дух та непереборне прагнення до перемоги.
Тетяна ПЕТРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36224 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua