МЕНЮ


28 грудень 2012 - 13:42

Шановні користувачі газу!


ВАТ "Кіровоградгаз" попереджає вас, що з початком опалювального сезону зростає кількість випадків отруєння чадним газом, викликаних необережним поводженням з опалювальними системами, газовими приладами. Чадний газ не має кольору та запаху, його накопичення в приміщенні відбувається унаслідок недостатньої кількості кисню, поганої роботи витягів, нечищених димарів, неповного згорання палива, що містить вуглець. У закритих, погано провітрюваних приміщеннях з автономним опаленням про небезпеку чадного газу може свідчити наявність кіптяви, задимленості, жовтого полум’я пальників. А сильний головний біль, слабкість, запаморочення, туман перед очима, нудота – ознаки того, що концентрація газу досягла критичного рівня, і може призвести до загибелі людей.

Якщо ви відчули запах газу в приміщенні, негайно перекрийте вентилі на газовому приладі і крани подачі газу перед ними, попередьте і виведіть людей із загазованих і сусідніх приміщень, організуйте провітрювання приміщень, відкрийте вікна і двері. Навіть при легкому запаху газу слід негайно викликати аварійну газову службу за телефоном "104", не вмикайте електричні прилади, не користуйтеся сірниками і запальничками, випадкова іскра може призвести до вибуху. До приїзду аварійної бригади газової служби краще організувати чергування біля входів до загазованого приміщення, щоб уникнути позаштатних ситуацій. З прибуттям бригади аварійної служби потрібно суворо дотримуватися вказівок фахівців. Як засвідчують фахівці, причиною трагедій найчастіше стає халатність господарів. Самовільне втручання в цілісність газових приладів і внутрішньобудинкових газопроводів, використання газових приладів не за призначенням, нехтування перевіркою тяги та недотримання в належному стані систем димовідведення й вентиляції, користування несправним і застарілим газообладнанням – це основні порушення, яких припускаються споживачі.

Усі роботи, пов’язані із заміною, додатковим встановленням газових приладів або зміною в газових мережах, виконуються тільки з відома ВАТ "Кіровоградгаз". При виявленні несправності газових приладів необхідно викликати слюсаря газового господарства. Заявки на ремонт приймаються за номерами: 104, 56-93-45.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44988 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua