МЕНЮ


20 березень 2020 - 15:27

Шановні кропивничани!


Знову звертаюся до вас з настійливим проханням зрозуміти, що навіть за умови спокійної ситуації з коронавірусом, всі ми не просто маємо, а зобов’язані перебудувати своє життя відповідно до умов карантину. Так зараз живе увесь світ!

Уряд нашої держави ввів жорсткі правила перевезень на громадському транспорті: не більше 10 осіб!

І в Кропивницькому по-іншому теж не буде!

Тому ще раз прошу всіх, особливо людей похилого віку, припинити поїздки без гострої потреби.

У всіх районах нашого міста достатньо продуктових магазинів. Інші потреби – заплатити комунальні платежі, дізнатись про якісь довідки можна телефоном чи інтернетом. Попросіть дітей чи онуків допомогти вам у цьому, чи придбати в аптеках необхідні ліки.

Я розпорядився, щоб соціальні інспектори, працівники терцентрів частіше відвідували своїх одиноких підопічних, були з ними на постійному зв’язку. Звертаюсь і до сімейних лікарів-не порахуйтесь з часом, відповідайте на всі телефонні дзвінки ваших пацієнтів. Ви цим теж зробите добру справу.

Дорогі земляки!

Зрозумійте, вірус не дістане вас, коли ви будете вдома, коли ви максимально скоротите виходи в місто, поїздки в громадському транспорті.

Тим самим ви допоможете нам вчасно доправити на роботу медичних працівників, всі комунальні служби, тих працівників, які на своїх робочих місцях забезпечують життєдіяльність міста.

Хочу запевнити вас, що міська рада вживає додаткових суттєвих заходів, аби медичні заклади міста були готовими, в разі необхідності, приймати хворих і надавати необхідну допомогу.

Зокрема, в центральну міську лікарню завтра надійдуть

3 комплекти апаратів штучної вентиляції легень. Чекаємо на додаткову партію спеціальних захисних костюмів для працівників інфекційного відділення.

Управління охорони здоров’я, центральна міська лікарня разом з штабом при комісії ТЕПТНС розробили спеціальний план розміщення хворих, якщо вірус, не дай Боже, буде масово виявлено в нашому місті.

Я вдячний медичним працівникам центральної міської лікарні, фахівцям обласної лікарні, які докладають максимум знань і зусиль, аби якомога краще підготуватись до можливого спалаху хвороби.

Хочу проінформувати вас, що в міській раді відбулась зустріч з представниками бізнес-кіл, провідними роботодавцями, під час якої також обговорено можливість додаткових заходів, меценатської допомоги медикам на випадок значного поширення інфекції.

До речі, керівництво регіональної філії “ПриватБанку” повідомило про готовність також придбати апарат штучної вентиляції легень у центральну міську лікарню.

Дві швейні фабрики – “Україна” та “Мрія” – розпочали шити захисні маски для населення. Вони вже надходять у вільний продаж, а також відпускаються на замовлення трудових колективів.

Дорогі мої земляки!

У цьому зверненні до вас я розповів, як живе Кропивницький і чим переймається міська рада в умовах карантину. Вас ми просимо про єдине – суворо дотримуватись санітарних вимог скрізь і у всьому! Будете здоровими ви, буде здоровим і наше місто.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37358 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua