МЕНЮ


28 сiчень 2016 - 15:13

Шануймо й пам’ятаймо


Кіровоградські рекламісти нададуть свої площини для розміщення соціальних постерів на вшанування пам’яті загиблих на сході України кіровоградців.

Такої домовленості було досягнуто на зустрічі заступника міського голови Олександра Грабенка з представниками рекламного бізнесу Кіровограда 21 січня.

Олександр Грабенко передав Спілці рекламістів міста особисте прохання від міського голови Андрія Райковича піти назустріч учасникам антитерористичної операції, їхнім родинам та міській владі, адже належне вшанування героїв – наш обов’язок, а також приклад для патріотичного виховання молоді.

Радник міського голови з питань учасників АТО Віктор Танцюра на нараді зазначив, що в міському бюджеті Кіровограда на 2016 рік передбачено кошти на друк 39 постерів – стільки наших земляків віддали свої життя за цілісність України. Але виділеної суми вистачить лише на обмежену кількість розміщень упродовж року, а бажано, щоб вони увесь час нагадували кіровоградцям, якою ціною українські воїни виборюють свободу і незалежність Батьківщини.

– Власники рекламного бізнесу в Кіровограді ніколи не стояли осторонь і завжди підримували міську владу при розміщенні соціальної реклами, – зазначила голова Спілки рекламістів Ірина Саєнко. – Безумовно, що і в цей важкий час ми підставимо своє плече допомоги.

Результатом зустрічі стала домовленість, що громадські організації учасників АТО офіційно звернуться до Спілки рекламістів зі своєю пропозицією, а рекламісти визначаться з місцями розташування рекламних площин і запропонують варіанти дизайну постерів. Олександр Грабенко пообіцяв, що за час розміщення постерів із загиблими учасниками АТО рекламні компанії будуть звільнені від платежів до міського бюджету за ці площини.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35876 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua