МЕНЮ


28 листопад 2016 - 13:29

Що подивитись у Кропівницькому (Кіровограді)? Цікаві туристичні місця


Ви бажаєте поїхати у відпустку? Тоді треба провести час не тільки із задоволенням, але і з користю. Ви можете поїхати у Кіровоград, адже у цьому місті є, на що подивитися. Ось 10 найбільш відомих та цікавих місць, які відомі серед мандрівників.

Монастиріще

Монастиріще - український стоунхендж у КіровоградіЦе найбільш таємне місце на території Кіровоградщини. Його порівнюють із Стоунхенджем. Посеред широкого степу стоїть скеля овальної форми. Якщо ви підійшли достатньо близько, то зможете розгледіти величезні кам’яні плити. Вони лежать одна на одній. Якщо вірити теорії, ці глиби були утворені внаслідок того, що магма застигла. На верхівці скелі є величезний камінь, на якому мандрівники залишають жертвоприношення у вигляді хліба, яблук та інших продуктів. Неподалік є дерево, на якому люди зав’язують яскраві стрічки, загадуючи бажання.

Кіровоградський Дендропарк

Кіровоградський ДендропаркСюди краще приїжджати навесні, щоб побачити найбільше диво Кіровограда. Саме в цей час на території дендропарку розпускаються тисячі яскравих тюльпанів. Це видовище можна порівняти з найкращими парками, що знаходяться у Нідерландах. Територія дендропарку заповнена атракціонами та розважальними закладами. Саме тому мандрівники не будуть сумувати на екскурсії по цьому місцю. Голодувати також не прийдеться, так як у парку є невеличкі кафетерії та ресторани.

Синагога

Синагога у КропівницькомуЦя велична будівля була побудована у 1897 році. Створенням архітектурного проекту займався спеціаліст Олександр Лишневський. Він зробив вибір на користь мавританського стилю. Зараз Головна Синагога вважається міським центром єврейської культури. Її повинен побачити кожний мандрівник, так як видовище дійсно заворожує.

Художній музей

Художній музей у КіровоградіВи можете провести вільний час у Кіровоградському художньому музеї. У цій будівлі зібрані експонати, які обов’язково зацікавлять цінителів прекрасного. Розміщені експонати у будівлі, виконаній у стилі модерн. Це будинок Шполянського, що був створений наприкінці дев’ятнадцятого століття. Туристи приходять сюди не тільки для того, щоб побачити унікальні картини, а ще й для того, щоб помилуватися однією із самих гарних будівель міста.

Фортеця Святої Єлісавети

Фортеця Святої ЄлісаветиНеподалік від центру Кіровограда збереглися оборонні вали старовинної фортеці. Це багатокутник, що своєю формою нагадує зірку. На кінцях цієї зірки розміщені бастіони. Раніше фортеця Святої Єлісавети використовувалась як штаб військового командування. Однак у 1784 році її повністю роззброїли. Тепер у цьому місці розміщені меморіали Вічного Вогня та старовинні гармати. Усі експонати ідеально збереглися, тому ви зможете оцінити атмосферу минулих віків.

Грецька церква

Грецька церкваОбщина Кіровограда побудувала у городі церкву Богородиці із каменю. Раніше на цьому місці стояв храм, який було збудовано у 1766 році. Зараз туристи можуть помилуватися старовинним розписом у церкві. Це велична споруда, яка одразу ж впадає в очі. Розкішне внутрішнє оздоблення надовго залишається у пам’яті туристів.

Завод Ельворті

Завод ЕльвортіЦей завод було побудовано у 1874 році. Спеціалізується завод на виготовленні сівалок. У дев’ятнадцятому столітті більша частина мешканців міста працювала саме у цьому місці. В наш час завод отримав назву «Червона Зірка». У цьому місці зібрано більше ніж 3,5 тисячі експонатів. Ви можете оцінити кожен із них, якщо купите квиток за доступну вартість.

Пам’ятник «Ангел-Охоронець України»

Пам'ятник ангел-охоронець України
У місті було встановлено монумент до дня 250-річчя Кіровограда. На ньому можна побачити напис: «Бережи, Боже, Україну». Щоб збудувати цей пам’ятник,  скульптори користувалися матеріалами, добутими із місцевих родовищ. Величну споруду видно ще здалека, а біля неї можна зробити якісні фото.

Вулиця Дворцова

Вулиця ДворцоваЦя вулиця вважається головною пішохідною вулицею міста. На ній розміщені ресторани, кафе, магазини та інші приміщення, які можуть зацікавити мандрівників. Вулиця ідеально чиста, так як за порядком у Кіровограді стежать з особою пильністю. Архітектура будинків приємно дивує туристів, які вирішили пройтися по доріжкам цього міста.

Мандрівка до чужого міста може принести вам багато сюрпризів. Деякі з них приємні, а деякі дають привід засумувати. Погодьтеся, не дуже приємно, коли грошей на сплату покупки або номеру готелю не вистачає. Але навіть із таких ситуацій можна найти вихід. Вам допоможуть гроші в кредит онлайн на картку, якими можна скористатися в любому місці. Вам просто треба заповнити відповідну анкету в режимі онлайн. Виплачувати кредит можна будь-якими зручними для вас методами. 

 
10 травень 2018 - 08:54
Шпак (вст)

sty02sty02sty02sty05sty02sty02:sty02sty02:ебошикиsty02

4 березень 2020 - 21:44
Влад (вст) (http://pwd.co.ua)

Більше місць дивіться тут - http://pwd.co.ua/category/cikavi-mistsia/kirovohradska-oblast/

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.42777 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua