МЕНЮ


30 липень 2015 - 20:08

Що собою представляє МДФ?


Плита МДФ - це певний вид матеріалу, що виробляється з продуктів глибокої переробки деревини і використовується для декоративних потреб.Процес виробництва стартує з того, що дрібнодисперсна фракція нагрівається під великим тиском. Потім отриманий продукт пресується, а далі з нього формують досить пластичні пластини. Завдяки використання парафіну пластини досить міцні та легкі.

Пластини МДФ досить легко піддаються механічній обробці, на них майже не буває сколів, тріщин та інших деформацій. Завдяки цьому матеріал почав широко використовуватися у оформленні фасадів вхідних дверей, адже його характеристики дозволяють створити велике різноманіття візерунків та оздоблення.МДФ використовують також у виробництві меблів, виготовленні декорацій та сувенірів.

Чому МДФ став популярнішим за інші матеріали для оздоблення дверей?

В першу чергу це пояснюється тим, що МДФ володіє незаперечними перевагами:

  • Стійкість до перепадів температур;
  • Висока вологостійкість;
  • Механічна міцність;
  • Легкість обробки;
  • Привабливий зовнішній вигляд.

Використання шпону надає сталевим дверям МДФ респектабельний зовнішній вигляд, порівнянний з виробами з масиву натуральної деревини.Якісне виконання забезпечує повну імітацію природного матеріалу і досить низьку ціну.

Використання ПВХ-плівки - це додатковий ступінь захисту МДФ від впливу факторів зовнішнього середовища. Плівка захищає полотно двері від перепаду температур, надмірної вологості та впливу прямих сонечних променів. Для того, щоб вхідні двері виглядали респектабельно, вони повинні будти пофарбовані спеціальним чином. Хороші результати досягаються фарбуванням МДФ спеціальними фарбами, котрі дають ще один ступінь захисту від вологи та впливають на термін служби дверей. Зверніть на це особливу увагу, коли вибераєте вхідні двері, які будуть виходити на вулицю. Такі двері повинні будти вкриті плівкою + пофарбовані спец. фарбами. З асортиментом подібних вхідних дверей ви можете ознайомитись тут: http://domtexnik.com.ua/category/vhodnye. Там же є й онлайн чат, де ви можете спитати щось, що вам не зрозуміло.

Окрім цього, при виборі сталевих дверей з МДФ та плівочним покриттям, дуже не радимо вам зупиняти свій вибір на моделях виробництва Китаю. Ці двері можуть будти встановлені лише в підсобних приміщеннях та в місцях, де питання безпеки - другорядне. Двері китайських виробників частіш за все можна проштрикнути звичайною відкривачкою, саме тому краще витратити на декілька тисяч гривень більше, але бути впевненими у безпеці свого майна.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39661 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua