МЕНЮ


20 жовтень 2017 - 10:13

Шкільний ювілей


25-річчя від дня заснування НВО №35, що в Кропивницькому, відзначили педагогічний та учнівський колективи закладу, батьки школярів.
Урочистості відбулися в обласній філармонії за участі міського голови Андрія Райковича, начальника управління освіти міської ради Лариси Костенко, численних гостей, колишніх випускників та нинішніх учнів школи.
Вітаючи вчителів і школярів з ювілеєм навчального закладу, міський голова відзначив, що сьогодні освітяни працюють у знаковий та цікавий час, адже реформа української школи, її рух до європейських стандартів вимагає від педагогів та учнів особливого осмислення, уваги і бажання рухатися до нових освітніх висот.
– Міська рада, депутати, виконавчий комітет впродовж останніх років здійснили низку важливих кроків, реалізували фінансові проекти, щоб кожна школа, кожний дитячий заклад отримали можливість розвитку та перспектив здійснення якісного навчання, поліпшення виховного процесу, – наголосив Андрій Райкович. – Ми маємо найбільший фінансовий освітянський бюджет, тому всіляко мотивуємо вчителів та учнів. Іменні стипендії отримують школярі, які досягають значних успіхів у навчанні, стають переможцями олімпіад, отримують золоті та срібні медалі. А їхні педагоги за свою кропітку та натхненну працю також мають матеріальну винагороду. Здійснюється чимало кроків для того, щоб покращити матеріально-технічну базу всіх кропивницьких закладів освіти, щоб кожен навчальний рік, був наповнений новими успіхами .
Очільник міста вручив школі подарунки: десять планшетів і звукопідсилюючу апаратуру.
Святковий настрій дітям та дорослим дарували учасники творчих колективів і цієї школи, й інших освітніх закладів міста.
Леся ДОБРИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36374 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua