МЕНЮ


13 жовтень 2021 - 15:34

Школярі – на канікули, а в дитсадках дозволено грітися електроприладами
З 18 жовтня у школах Кропивницького розпочинаються осінні канікули. Про це на брифінгу повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

З 18 по 31 жовтня триватимуть канікули у 34 закладах освіти міста, за винятком ліцею «Науковий», де канікули будуть під час новорічних свят разом із студентами Центральноукраїнського державного педагогічного університету. Із 23 і 25 жовтня заплановано канікули у шістьох навчальних закладах. Але, можливо, і тут учні підуть на канікули з 18 жовтня, бо є проблеми із дотриманням температурного режиму.

Під час канікул будуть працювати всі заклади позашкільної освіти – пʼять стаціонарних і 20 центрів позашкільної освіти при школах. Графіки їх роботи буде оприлюднено на шкільних сайтах і управління освіти Кропивницької міської ради.

Переважна більшість закладів позашкільної освіти працюватиме у першій половині дня. Також практикуватимуться заняття на вулиці, якщо дозволятиме погода, а розклад занять буде розроблений таким чином, щоб задовольнити побажання дітей.

Стосовно дитячих садків, то три з них опалюються з допомогою електрообладнання, решта, які на централізованому опаленні, чекають початку опалювального сезону. Закладам дошкільної освіти дозволено використовувати безпечні засоби електроопалення.

– Кожного дня ми моніторимо температурний режим, даємо рекомендації керівникам закладів, адже в деяких приміщеннях встановлено датчики, які дають можливість бачити без відвідин садочків, яка там температура повітря.

Як правило, в кімнатах, які розташовані із сонячного боку, температура нормальна, але робиться все для того, щоб температурний режим відповідав нормі і в інших групах, – запевняє Лариса Костенко. – У нас є план модернізації освітніх закладів, щоб було встановлено більше пристроїв для підігріву приміщень.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38044 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua