МЕНЮ


19 серпень 2011 - 11:50

Школярів – на карткову систему


Запровадити в школах Кіровограда, Олександрії та Знам’янки вхід учнів до навчальних закладів за пластиковими картками, які одночасно слугуватимуть платіжними засобами для розрахунків у їдальнях та щоденниками, хоче керівництво облдержадміністрації.

Про численні вигоди для педагогів і батьків від впровадження цієї технології розповідав днями керівникам кіровоградських, олександрійських та знам’янських шкіл директор центру перепідготовки й підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій облдержадміністрації Сергій Зелінський, який недавно повернувся з міжнародного форуму "Інформаційне суспільство" (Твер, РФ), де презентувалася російська програма контролю за школярами "Шкільна карта". За словами Сергія Зелінського, компанія, яка втілюватиме в життя цю програму, має взяти усі витрати на себе, які потім поступово відшкодовуватимуть їй батьки учнів.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39971 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua