МЕНЮ


10 серпень 2018 - 10:43

Школяр із Кропивницького переміг на чемпiонаті з розробки програмного забезпечення


На цьогорiчному всеукраїнського чемпiонатi з розробки програмного забезпечення DEV Challenge в Києвi перемiг кропивничанин Владислав Крамаренко.
Цьогорiчний чемпiонат за участі близько пiвтори тисячі охочих тривав протягом двох мiсяцiв i складався з кiлькох етапiв, зокрема й двох раундiв змагань у режимi онлайн та оффлайн.
– Мiй син свого часу захопився грою в шахи, яка сприяє розвиткові логiчного мислення та фантазiї. Протягом трьох рокiв поспiль вiн вiдвiдував шаховий гурток у кропивницькому клубi «Бiла тура» пiд керiвництвом кандидата в майстри спорту Григорiя Дубiвки. Виконав норматив першого розряду. Останнiх два роки серйозну увагу надає заняттям з iнформатики, про що свiдчать його результати в предметних олiмпiадах, – розповіла матір переможця.
Владислав уже розпочав пiдготовку до участi в наступному всеукраїнському чемпiонатi з розробки програмного забезпечення DEV Challenge.11 серпень 2018 - 02:23
Айтишный Ушастик (вст)

Кстати, о компьютерных программах!

В Украине основали супер-стартап "The electronic amero" (Вадим Прокопчук).
Это электронный амеро (заменитель доллара) для Конгресса США и Microsoft.

Ссылка на Твиттер стартапа - https://twitter.com/el_amero

Этот эл-амеро может выпускать любой человек, имеющий на своём компе текстовый редактор Word. Ценность эл-амеро обеспечивается текстом, рисунками, видео, которые пользователь в буквальном смысле заряжает в банкноту эл-амеро (там есть клавиатура). При этом всё запредельно просто и доступно даже для не продвинутых в технологиях пользователей.

Похоже, это похороны не только биткоина, но и вообще заумно-сложных крипто-денег.

Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36106 сек. / запитів: 8 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua