МЕНЮ


7 вересень 2018 - 10:41

Шокуючі подробиці з життя родини Мольченків, син яких ледь не вмер від голоду


Мати чотирирічного хлопчика з Новоукраїнського району, який потрапив до лікарні виснаженим від голоду, і трьох доньок, які теж перебувають зараз на лікуванні, десять років тому вже була позбавлена батьківських прав, коли в неї відібрали трьох дітей через недогляд.
Минулої неділі на каналі СТБ відбулося ток-шоу «Один за всіх», присвячене резонансній історії з хлопчиком, який ледь не вмер від голоду. З’ясувалися шокуючі подробиці.
Абсурдні версії
від батька
Нагадаємо, що в родині депутата Новоукраїнської районної ради Олександра Мольченка ледь не заморили голодом чотирирічного сина. На момент, коли соціальні служби, поліцейські та лікарі фактично силою забрали з родини та госпіталізували до лікарні Владика, він важив сім кілограмів. За кілька місяців дитина втратила 50 відсотків маси тіла. Хлопчик не міг стояти самостійно на ногах під час зважування, у лікарів він просив тільки «хлібчика та води».
На ток-шоу соціальні працівники розповіли, що хлопчика знайшли в манежі, що був огороджений дошками. Цей манеж дуже нагадував собачу будку. Дитина була вся вимазана фекаліями. У будинку немає водозабезпечення, електропостачання. Інші три дівчинки також були явно виснажені від голоду.
Олександр та Наталія Мольченки з’явилися на передачу, аби висунути свої версії щодо того, що відбулося з їхнім сином. Абсурдність цих аргументів шокувала і ведучого, і експертів, і всіх інших присутніх.
Спочатку Олександр Мольченко заявив, що відразу після народження на Владикові начебто тестувала якісь вакцини медсестра. На що учасники передачі резонно зазначили: «Як може вакцина через чотири роки позначитися на вазі дитини?» Від них лунали питання і про те, що це за «міна сповільненої дії»? І як може медсестра в районному лікувальному закладі ставити якісь експерименти на пацієнтах? Хіба це науково-дослідний центр?
Олександр Мольченко тут же змінив тактику і заявив, що хлопчик почав худнути через спеку. Хоча незрозуміло, чому ж ніхто інший у селі так не схуд за кілька місяців. І чому, помітивши, що дитина втрачає вагу, батьки не забили на сполох і не звернулися до лікарів?
Далі – ще гірше. Спочатку депутат взагалі поставив під сумнів, що на відео і фото його син! Він явно заперечував очевидні факти. Потім почав стверджувати, що причина такого стану – політична розправа. Мовляв, він ставив представникам влади незручні запитання, займає активну громадянську позицію. Виходить, що представники влади, за його логікою, приходили до нього додому і не давали годувати сина!
Так званий батько постійно стверджував, що дитину добре годували – і борщі їв, і банани. Свідком виступила сусідка. Щоправда, як потім з’ясувалося, в неї є свій меркантильний інтерес підтримувати Мольченків: зараз вона мешкає в будинку цієї родини.
А ось одна з доньок Мольченків при спілкуванні з психологом на запитання, що їв Владик, відповідала: «Тільки хліб». Коли в неї поцікавилися, що б вона хотіла поїсти, які її улюблені страви, бідна дівчинка сказала: «М’ясо та ковбаса». Інші діти кажуть про якісь ласощі, екзотичні фрукти. У даному ж випадкові дитина явно назвала ті продукти, які дуже рідко їсть.
Трьох дітей
у Наталії Мольченко
вже відібрали раніше
Наталія всю передачу відмовчувалася. Наприкінці ж з’ясувалося, що в неї є… ще троє дітей від першого, незареєстрованого, шлюбу! Чоловіка ув’язнили, а Наталію позбавили батьківських прав через те, що вона абсолютно не турбувалася про дітей: вони були голодні, брудні, жили в холоді. Сама жінка, за твердженням опікунської ради, вела аморальний спосіб життя. Батьківських прав її позбавили.
Варто зауважити, що батьки дітей ніде офіційно не працюють. Олександр Мольченко заявив, що він надає послуги зі складання позовів до суду, хоча фахової освіти, як з’ясувалося, не має. Не зміг чоловік назвати й хоча б якусь приблизну суму свого постійного заробітку. Прозвучало тільки таке: «Коли сто, коли тисяча гривень». Жодного разу горе-батьки не приходили до сина в лікарню.
Думка аудиторії ток-шоу була однозначною: трьох доньок також негайно слід забирати з родини, а проти таких батьків порушити кримінальне провадження.
Як повідомили знімальній групі в Новоукраїнському відділі поліції, кримінальне провадження вже відкрите. Поки що йдеться про злісне невиконання батьківських обов’язків. Але не виключено, що статтю в ході слідства буде перекваліфіковано на катування.
А тим часом...
Владик уже набирає вагу, важить 12 кілограмів. Апетит у нього хороший. У хлопчика була пневмонія, щоправда, через виснаження не було характерних симптомів. Його вже вилікували.
Прикметно, що батько на передачі заявив, начебто Владик не вміє розмовляти. Але з відеосюжету видно, що дитина нормально говорить. Вона посміхається, грається іграшками.
Госпіталізовано і трьох доньок Мольченків. Вони також явно тривалий час голодували, однак стан дівчаток не такий тяжкий, як був у Владика.
Олена ВЕЛИКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37404 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua