МЕНЮ


23 листопад 2012 - 14:20

Швидше, вище, безпечніше


Цей екстрим-майданчик створено за ініціативи міської влади. На його зведення витрачено 300 тисяч гривень: 150 тисяч взято з міського бюджету і ще стільки ж – з обласного (проект міської ради "Розвиток сучасних молодіжних видів спорту шляхом створення скейтпарку в місті Кіровограді" став переможцем в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування). Обладнання для майданчика виготовили й встановили спеціалісти львівського підприємства “Elements – team”. На відміну від інших, не пристосованих для цього місць, на скейтах та велосипедах тут можна кататися і швидше, і вище, і безпечніше.

На відкриття майданчика зібралися члени обласної громадської організації "Актив", учні спортивних шкіл Кіровограда та просто охочі покататися на гірках, а також представники обласної й міської влади. Нетравматичних тренувань на новій спортивній споруді екстремалам побажали заступник міського голови Сергій Дьячук та начальник міського відділу фізкультури і спорту Олександр Куценко, який звернув увагу присутніх на те, що на майданчику розміщено щит з правилами поведінки на ньому. Їх задля власної та інших відвідувачів майданчика безпеки має дотримуватися кожен, хто приходить покататися з крутих штучних гірок.

Наприкінці церемонії відкриття екстриммайданчика члени "Активу" осідлали своїх "гірських металевих коней" та швидкісні дошки й показали на гірках, якої майстерності можна досягти після тривалих і наполегливих тренувань.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41599 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua