МЕНЮ


13 листопад 2001 - 19:13

СИЛОВИКИ "ПЕРЕСТАНОВКА КАДРІВ В СИЛОВИХ ВІДОМСТВАХ АЖ НІЯК НЕ ЗМІНИЛА КЛЮЧОВІ ВЗАЄМОВІДНОСИНИ В СУСПІЛЬСТВІ”


Вчора фактично завершилось тотальне оновлення всіх силових міністрів і представників силових структур уряду, які безпосередньо підпорядковуються Президенту. Тепер ми маємо повністю оновлений силовий блок уряду, включаючи СБУ, МВС, Держкомкордон, Міністерство оборони і Держмитком. Таким чином можно підвести перший підсумок після касетного скандалу стосовно кадрових змін, які відбулись в уряді.

Як зазначив Сергій Соболєв:
“Ні парламентський ні громадський контроль над силовими відомствами в Україні так і не введено. Фактично відбулась заміна одних призвіщ на інші, що так і не дає можливість розпочати серйозні реформи в системі Міністерства оборони та в системі інших силових відомств України”.

Партія “Реформи і Порядок” вважає, що сьогодні необхідно повернутися до обговорення концепції військової доктрини України, механізму проведення військової реформи, а також гарантування того, що армія стане відкритою і буде здатна захистити не лише національну безпеку України, а і безпеку кожного її громадянина.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.49217 сек. / запитів: 10 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua